COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Serik Belek Mahallesinde Tripleks Villa

Bankadan 3 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11913
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 1165
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 113

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Belek Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi 102. Sk. 07506 Serik/Antalya

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Serik İlçesinin batı bölgesindeki ana arterlerinden olan Hürriyet Caddesi ile ulaşılan Belek Mahallesinde Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut ve turizm fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Genel yapılanma ayrık nizamda inşa edilmiş çeşitli yaşlarda 2-4 katlı binalardan oluşmaktadır. Bölgede yapılaşma ve nüfus yoğunluğu yüksek seviyelerdedir. Gayrimenkullerin bulunduğu bölge teknik hizmet altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade etmektedir. Taşınmaza Atatürk İlkokulu, Ahatlı Camii ile Etiler Muhtarlığı gibi bilinen noktalara yakın konumdadır.Taşınmaz toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın cepheli olduğu Mehmet Akif Ersoy Caddesi hareketlilik açısından iyi sayılabilecek derecede perakende hacmine sahiptir. Cadde üzerinde çeşitli ölçeklerde perakende ve hizmet ticaretine yönelik çeşitli dükkanlar bulunmakta olup(kuaför, manav, market, telekomünikasyon vb.) konu taşınmazın kullanım biçimi bu alt sektörler ile benzer niteliktedir. Taşınmaz Belek Turizm merkezi içerisinde yer aldığından bölgenin turizm potansiyeli bahar ve yaz aylarında yüksek, kışın ise düşüktür.
Özellikler: D Blok 4 nolu bağımsız bölüm D bloğun kuzeyden 2. bağımsız bölümü, 5 no'lu bağımsız bölüm bloğun en kuzeyindeki bağımsız bölümü konumludur. Taşınmaz mimarı projesine göre brüt 115 m2 (zemin kat 33 m2, 1. katı 46 m2, 2. katı 36 m2, zemine oturan yaklaşık 8 m2'lik 2 adet teras ile çatı katındaki 8 m2'lik açık teras hariçtir) alanlı olup; zemin katta: salon, açık mutfak, antre, 2 adet teras, wc, 1. katında: 2 adet oda, banyo, hol ve 2 adet balkon, 2. katında oda, banyo, hol ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır.
Taşınmazın yer aldığı site betonarme yapı tarzında 4 blok halinde inşa edilmiştir. Sitede açık yüzme havuzu, güvenlik gibi imkanlar mevcuttur. D blok zemin + 2 normal kat olmak üzere toplam 3 kat olarak inşa edilmiştir. Projesine göre D blokta 5 adet bitişik tripleks villa şeklinde bağımsız bölüm bulunmaktadır. Sitedeki 4 blokta toplam 25 adet aynı tip villa vardır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, site içerisine bakan batı cepheden sağlanmıştır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalı, bina girişi çelik kapılıdır. Binada asansör mevcut değildir. Site yönetimi sitedeki taşınmaz haricindeki tüm villaların dolu olduğunu ve mülk sahiplerinin %80’inin Hollanda uyruklu olduğunu ifade etmiştir.