0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Muratpaşa Çaybaşı Mahallesi'nde Hisseli Arazi

Vakıftan 1m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
19656
Metre Kare:
1m2
Ada:
55
Parsel:
173
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÇAYBAŞI MAHALLESİ, KATRANCI ÇIKMAZI MEVKİİ, 55 ADA 173 PARSEL MURATPAŞA / ANTALYA

Açıklama

ANTALYA MURATPAŞA ÇAYBAŞI MAHALLESİ'NDE 1,67 m2 HİSSELİ BAHÇE

Özellikler : Taşınmaz, Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Katrancı Çıkmazı Mevkii , Cebesoy Caddesi üzerindeki 55 ada, 173 no’lu parseldir.  Gayrimenkulün 1/3 hissesi satılık olup 1,67 m2 tekabül etmektedir. Parsel 5 m² büyüklüğünde ve imar yolu alanı içerisinde kalmaktadır. Topografik yönden düz bir zemine, fiziki olarak üçgen bir şekle sahiptir. Parsel Cebesoy Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Parsel hiçbir cepheden komşu parsele sınırı bulunmamaktadır.

Taşınmaz ilçe merkezinin ticari hareketliliğinin en yoğun olduğu bölgede yer almakta olup, yeni açılacak olan doğu garajı müzesinin 15m mesafededir. Yakın çevresinde Dr. İlhami ankut İlkokulu, İsmet İnönü Kent Meydanı, Kamile Çömlekçi Ortaokulu yer almaktadır. Bölge, Antalya İlinin ticari bakımından en işlek, zemin katların ticari, üst katların ofis-konut şeklinde yapılaşmanın yoğun olduğu, AVM inşaatının tamamlanması ile birlikte daha hareketleneceği öngörülmektedir. Bölgeye toplu taşıma ile ulaşım mümkün olmaktadır.

Not:  Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır, satılık hisse oranı 1/3 'tür. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.