Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Muratpaşa Çaybaşı Mahallesi'nde Cadde Üzerinde Hisseli Arazi

Vakıftan 1m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
19656
Metre Kare:
1m2
Ada:
55
Parsel:
173
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

ÇAYBAŞI MAHALLESİ, KATRANCI ÇIKMAZI MEVKİİ, 55 ADA 173 PARSEL MURATPAŞA / ANTALYA

Açıklama

ANTALYA MURATPAŞA ÇAYBAŞI MAHALLESİ'NDE 1,67 m2 HİSSELİ BAHÇE

Özellikler : Taşınmaz, Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Katrancı Çıkmazı Mevkii , Cebesoy Caddesi üzerindeki 55 ada, 173 no’lu parseldir.  Gayrimenkulün 1/3 hissesi satılık olup 1,67 m2 tekabül etmektedir. Parsel 5 m² büyüklüğünde ve imar yolu alanı içerisinde kalmaktadır. Topografik yönden düz bir zemine, fiziki olarak üçgen bir şekle sahiptir. Parsel Cebesoy Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Parsel hiçbir cepheden komşu parsele sınırı bulunmamaktadır.

Taşınmaz ilçe merkezinin ticari hareketliliğinin en yoğun olduğu bölgede yer almakta olup, yeni açılacak olan doğu garajı müzesinin 15m mesafededir. Yakın çevresinde Dr. İlhami ankut İlkokulu, İsmet İnönü Kent Meydanı, Kamile Çömlekçi Ortaokulu yer almaktadır. Bölge, Antalya İlinin ticari bakımından en işlek, zemin katların ticari, üst katların ofis-konut şeklinde yapılaşmanın yoğun olduğu, AVM inşaatının tamamlanması ile birlikte daha hareketleneceği öngörülmektedir. Bölgeye toplu taşıma ile ulaşım mümkün olmaktadır.

Not:  Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır, satılık hisse oranı 1/3 'tür. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

 %2+KDV’si oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.