COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Manavgat Sarılar Mahallesi'nde 2+1 83 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17368
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 83m2
Ada 177
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarılar Mah. 2023 Sok. No:1 Zemin Kat D:6 Manavgat/Antalya

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkulün zemin katında yer alan 6 bağımsız bölüm no'lu kuzeydoğu ve güneydoğu cepheli dairesidir. Taşınmaz projesinde 83 m2 brüt (77 m-kapalı + 9 m-balkon) alanlı olup antre hol, salon, mutfak, 2 oda, banyo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Daire tapu kaydında ve mimari projesinde zemin kat nitelikli olmasına rağmen yerinde bodrum kat nedeniyle 1. kat görünümündedir. Yerinde yapılan incelemede ana merdivende tasarlanan enerji odasının 1 m2 lik kısmı yatak odası alanına dahil edilmiştir. Bu alan bina ortak kullanım alanı daireye dahil edilmiştir. Dairenin antre, hol zeminleri seramik, duvarları ince sıva üzeri boyalıdır. Salon ve odalarda zeminleri laminant yapılmış, duvarları ince sıva üzeri boyalıdır. Mutfak zeminleri seramik, duvarlar tezgah üst bölümü seramik, diğer bölümler ise ince siva üzeri boyalıdır. Banyo ve wode zeminler ve duvarlar seramik kaplıdır. Mutfak içerisinde granit tezgah. mdf lam malzemeden mutfak dolapları bulunmaktadır. Banyo içerisinde duşakabin, klozet ve lavabo bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul 859,98 m² alanlı parsel üzerinde konumlu bodrum+ zemin + 1 normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Projesine göre bina bodrum katında 3 adet mesken, 11 odunluk, zemin katında 4 adet mesken, 1. Normal katında 4 adet daire olmak üzere toplam 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzeydoğu cephesinden sağlanmakta olup mimari projesine uygun inşa edilmiştir. Binanın dış kapısı demir + cam doğrama, merdiven korkulukları ve balkon korkulukları demir doğramadır. Binada ana merdivenleri mermer kaplama, balkon korkulukları demir imalattır. Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Konu taşınmaz, Antalya İli Manavgat liçesi, Sarılar Mahallesi, 2023 Sokak, No: 1, Zemin katta yer almakta olup Tapuda Sanlar Mahallesi, 860,00 m² yüzölçümlü, 177 ada 8 parseldir. Gayrimenkule ulaşım için; eski Sanılar Belediyesi önünden 2027 sokak üzerinden doğu istikametine doğru yaklaşık 280 mt gidilir ve solda taşınmazın bulunduğu parsele varılır. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz, 2027 ve 2023 nolu sokakların kesiştiği köşe parsel üzerindedir. Taşınmaz kapı numarasını 2023 sokaktan almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, konut fonksiyonlu gelişmekte olup 3. 4 katli betonarme tarzda eski ve yeni binalar oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Pazar yeri, Hüseyin Öz Camii, eski Sarılar Bld binası bulunmaktadır. Taşınmaz, Sarılar Mahallesi merkezinde yer almakta olup, Akdenize yaklaşık 5,5 km mesafede, D400 karayoluna 2,8 km mesafededir. Bölgenin alt yapısı tamamlanmıştır. Bölge demografik olarak orta gelir grubunun ikamet ettiği bir yerleşim alanıdır. Taşınmaza ulaşım dolmuş ve özel araçla kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.