COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Manavgat Kasaplar Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 209m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11533
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 209m2
Ada 1389
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kasaplar Mah. 8525 Sok. No: 36 / 6 MANAVGAT / ANTALYA

Antalya Manavgat Kasaplar Mahallesinde Dubleks Daire

Açıklama

Özellikler: 6 bağımsız bölüm nolu taşınmaz, ana gayrimenkulun 2.normal +çatı katında, kuzeybatı cepheden yapılan bina girişine göre sol kolda konumlu olup, kuzey-doğu-batı cephelidir. Taşınmaz projesine göre ve mahallen 2. katta yer almaktadır. Taşınmaz onaylı projesine göre; 2.katında; 2 adet oda, antre, salon, mutfak, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup ortak alanlar hariç 135 m² yasal kullanım alanına sahiptir. Çatı katında ise; 2 adet oda, antre, banyo, 1 adet balkon ve 1 adet teras hacimlerinden oluşmakta olup ortak alanlar hariç 74 m² ve 32 m² teras yasal kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre toplamda brüt 209 m² ve 32 m² teras kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı bina 495.30 m2 yüzölçümlü arsa üzerine betonarme karkas yapı tarzında, tek blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz projesine 
göre ve yerinde; zemin, 2 normal kat, çatı kat olmak üzere toplamda 3 katlıdır. Taşınmazın, zemin katından, kuzeybatı cepheden sağlanan bina girişi, apartman giriş holü, 2 adet mesken 1. katında 2 adet mesken, 2+çatı katında 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 6 adet bağısız bölüm bulunmaktadır. Binanın çevre düzenlemesi yapılmıştır. Binanın bulunduğu parselin çevresi betonarme bahçe duvarı ile çevrilmiştir. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkulün dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyasıdır. Bina girişi, zemin kat düzeyinden ve kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina giriş holü, kat holleri, merdiven evi ve sahanlıkları zemini mermer, duvarlar ve tavanı plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. 
Ulaşım: Şehrin ana arterlerinden biri olan; Antalya Caddesi üzerinde batı istikamette ilerlerken Kasaplar Mahallesine, 8523 Sokak kesişiminden kuzeybatı yönde dönülüp yaklaşık 200m ilerledikten 
sonra 8530 Sokağa doğu yönde dönülür ve 500m daha ilerledikten sonra 8525 Sokağa kuzey yönde dönülür. Bu sokak üzerinde 350m ilerledikten sonra sağ kolda taşınmazın konumlu olduğu parsele ulaşım sağlanır. Bölge orta yoğunluklu olup hızlı gelişmekte ve gelişimi devam ettirmektedir. Konu gayrimenkule toplu tasıma araçları ve özel araçla ulaşım imkânları bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamdır. Sosyal donatı alanlarına yakın konumludur. Şehir merkezine yakın konumludur. Toplu tasıma araçları ve özel araçlar ile ulaşımı rahattır. Bölgede doluluk oranı yaklaşık %80-90 tir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubuna hitap eden 3-4 katlı binalar inşa edilmiş alt yapısı tamamlanmış ve gelişimini devam ettiren bir bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölge konut alanı olarak teşekkül etmiştir. Taşınmazın çevresinde yapılaşma ağırlıklı olarak ayrık nizam,3-4 katlı binalar bulunmaktadır.
Not: 28.04.2015 tarihli yapıı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.