1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Antalya Manavgat Kasaplar Mahallesi'nde 2+1 82 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 82m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17004
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 1391
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kasaplar Mah. 8527 Sokak No:23 (1391 ada 14 parsel) MANAVGAT / ANTALYA (Uavt no: 3688907157)

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkulün zemin katında yer alan 4 bağımsız bölüm nolu batı cepheli dairesidir. Kuzey ve doğu cephelerinde betonarme perde vardır. Kuzeydeki 8525 nolu sokağın 8527 nolu sokaktan kot olarak daha yüksek olması nedeniyle zemin kat 4 nolu daire kuzey cepheden görünmemektedir. Zemin kat projesinde ve mahallinde 82,00 m brüt alanlıdır. Taşınmaz dışarıdan yapılan tespitlere göre projesine uygun inşa edildiği görülmüştür. Zemin kat, hol. Salon + mutfak, 2 oda, banyo, 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Projesinde ve yerinde brüt alanı 82 m’dir. Dış cephede pvc kapı, pencere ve panjurlar kullanmıştır.

Ana gayrimenkul 597,00 m2 alanlı parsel üzerinde konumlu bodrum + zemin +2 normal + çatı kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır. Projesine göre bina bodrum katında 3 adet daire, zemin katında 3 adet daire, 1. normal katında 3 adet daire, 2. normal katında 3 adet dubleks daire olmak üzere toplam 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kattan batı cephesinden sağlanmakta olup mimari projesine uygun inşa edilmiştir. Binanın dış kapısı alüminyum-cam doğrama, merdiven korkulukları ve balkon korkulukları alüminyum doğramadır. Binada ana merdiven mermer kaplama, balkon korkuluklar alüminyum imalattır. 

Ulaşım: Konu taşınmaz, Antalya ili Manavgat ilçesi, Kasaplar Mahallesinde yer almakta olup Tapuda Hisar Mahallesi, 597,00 m² yüzölçümlü, 1391 ada 14 parseldir. Gayrimenkul, Kasaplar Mahallesi Özgürlük parkı önünden doğu istikametine yaklaşık 800 mt gidilir, solda taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz, 8527 ve 8525 nolu sokakların birleştiği köşe parsel üzerindedir. Taşınmaz kapı numarasını 8527 Sokaktan almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, konut + ticari fonksiyonlu gelişmekte olup 2-4 katı betonarme tarzda eski ve yeni binalardan oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde boş imarlı arsalar ve kavaklı mezarlığı, adliye, kasaplar camii, Türkbeleni ormanı bulunmaktadır. Bölge demografik olarak orta-iyi gelir grubunun ikamet ettiği bir yerleşim alanıdır. Taşınmaza ulaşım dolmuş ve özel arada kolaylıkla sağlanabilmektedir. Taşınmaz Manavgat şehir merkezin 1 km, Akdeniz’e yaklaşık 4 km mesafede, D400 karayoluna yaklaşık 1,2 km mesafededir. Bölgenin alt yapısı tamamlanmakta olup gelişmekte olan bir bölgedir. Ulaşımın toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmakta olan bölge, orta gelir grubundan alıcılara hitap etmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.