Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Antalya Kepez Ayanoğlu Mahallesi Ekin Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 103m2

Özellikler

Tapu no 11367
Ada 215
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm E Blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Antalya ili, Kepez ilçesi, Ayanoğlu Mahallesi, 23 Cadde, Ekin Sitesi, E Blok, No: 36, Kat 3, BağBöl.: 9, İç Kapı No: 7

Antalya Kepez Ayanoğlu Mahallesi Ekin Sitesinde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Süleyman Demirel Bulvarı, Metin Oktay Caddesi ile General Hulusi Sayın Caddesinin kesiştiği kavşaktan Süleyman Demirel Bulvarı istikametinde kuzeye ilerlenir. Yaklaşık 450 m ilerledikten sonra sağa (doğuya) 23.Caddeye dönülür. Yaklaşık 435 m ilerledikten sonra 23.Cadde. 1928 Sokak ile 1926 Sokağın kesiştiği köşede sağ tarafta taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın içerisinde bulunduğu panel kuzey cephede' 23.Caddeye, doğu cepheden 1926 Sokağa ve batı cepheden 1928 Sokağa cephelidir. Bölgeye ulaşım Süleyman Demirel Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Kepez Park Varsak ve Düden Şelalesi bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir merkezinin yaklaşık 9 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz; ana taşınmazın 2. katında (Antalya bölgesi genelinde su basman kotunun +2.50 m olması nedeniyle yerinde 3.katında) yer alan, doğu, kuzey ve batı cepheli, bina girişine göre arka tarafta yer alan meskendir. Taşınmaz, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 103 m kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın salon ve odaların zemini laminat parke, duvarları saten boyalı, tavanları plastik boyalıdır. Mutfak, antre ve hol zeminleri seramik duvarları saten boya, tavanları plastik boyalıdır. Mutfak dolapları, hazır mutfak dolabı, tezgah ise mermerittir. Banyo ve wc zeminleri seramik, duvarları fayans kaplama ve tavanları plastik boyalıdır. Banyo hacimlerinde küvet, klozet ve lavabo bulunmaktadır. Wc hacminde lavabo bulunmaktadır. Pencere doğramaları pvc plastik doğramadır. İç kapılar ahşap kapıdır. Daire giriş çelik kapıdır. Isıtma sistemi katı - sıvı yakıtlı sobalıdır. Taşınmazın bakımsızdır. Kısmen tadilata ihtiyacı bulunmaktadır. 
 Ana Gayrimenkul A, B, C, D, E, F, G, H ve I Bloklar olmak üzere toplam 9 adet bloktan oluşmaktadır. Site içerisinde açık otopark ve süs havuzu bulunmaktadır.  Söz konusu taşınmaz E Blokta yer almaktadır. E Blok parselin doğusunda, güneyden 1.sırada yer almaktadır. E Blok, bodrum kat. zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. E Blok girişi bodrum kat seviyesinden ve güney cephesindendir. Yapı betonarme karkas taşıyıcı sistemle, ayak nizamında inşa edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. 

Not: 22.10.1997 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.