Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Kepez Altınova Orta Mahallesi'nde 2 Katlı Villa

Bankadan 5 + 1 594m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23369
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
594m2
Ada:
25108
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Klima
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
23.06.2016
Ruhsat Tarihi:
04.05.2015
Konut Tipi:
Müstakil Girişli
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Altınova Orta Mah. Öğüt Sok. Avcı Apt. No:4-B B Blok Kepez /Antalya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Antalya ili, Kepez ilçesi, Altınova Orta Mahallesi, Öğüt Sokak, Avcı 1-2-3 apt. No:4B'de konumlu VİLLA niteliklidir. 25108 ada 2 parsel no.lu ve 2,379,00m2 alanlı arsa üzerinde inşa edilmiş olan 3 adet villa nitelikli yapı bulunmaktadır. Ana taşınmazın parsel sınırları duvar ile çevrilidir. Taşınmazların giriş kapıları bağımsız olarak Öğüt Sokak üzerinden kuzey cepheden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın kuzey ve doğu cephesinde sokak, diğer cephelerinde komşu parseller yer almaktadır. Ana taşınmaz üzerinde A-B-C Blok olarak adlandırılan 3 adet villa bulunmaktadır. Her villanın girişi farklı olup yüzme havuzu ve bahçe B bloktadır. Yüzme havuzu ve bahçe 3 blok için ortak kullanım alanıdır.

B BLOK 1 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM: Taşınmaz; B Blok 1 nolu villa nitelikli bağımsız bölüm 2 bodrum+zemin+1.normal kat olmak üzere 3 katlı müstakil mesken niteliklidir. 2.Bodrum Kat: Onaylı mimari projesine göre;

2.Bodrum kat;167m2 alanlı olup, teknik oda, fitness, 2 adet depo, antre, 2 adet banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 

1.Bodrum Kat;167m2 alanlı olup, salon, mutfak, oda, antre, kat holü, wc ve teras (67m2) hacimlerinden oluşmaktadır. 

Zemin Kat; 214m2 alanlı olup 3 adet yatak odası, giyinme odası, 2 adet banyo, kat holü ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

1.Normal Kat;46m2 alanlı olup, 2 adet yatak odası, banyo, kat holü, makina dairesi ve teras (7m2) hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın projesine göre 1 adet asansör bulunmaktadır. Taşınmazın girişi bodrum katı seviyesinde kuzey cephede konumludur. Taşınmazın mahallinde yer görme dışarıdan yapılmış olup iç özellikleri bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.