Antalya Kemer Çamyuvada 295 m2 Villa

Bankadan • 6 + 1 • 295m2

Özellikler

Tapu no 6620
Pafta 0
Ada 265
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 1643

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÇAMYUVA Mah. TURİZM Bul. SİMENA VİLLALARI Sit. No: 40/59 KEMER/ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Turizm Bulvarı üzerinden sağlanır. Taşınmaz; Kumluca-Kemer karayoluna 300 m ve denize 600 m mesafede olup, toplu taşıma araçları duraklarına yakın konumda yer almaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, etrafında 5 yıldızlı otel tesisleri ve tatil sitesi tarzında inşa edilmiş 1-2 katlı yapılaşmalar bulunmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz zemin+1 katlı olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre taşınmazın zemin katında yatak odası, oturma alanı, mutfak,teknik oda, banyo, antre, hol ve teras alanları (130m2 kapalı alanlı ve1 10m2 teras alanlı); 1.normal katında; hol, 5oda, 3banyo, 2 balkon ve teras alanı (165 m2 kapalı alan ve 11 m2 teras alanı) yer almakta olup; toplam brüt 295 m2 kapalı kullanım alanına sahiptir. Yerinde yapılan ölçüm ve incelemelerde, taşınmazların mimari projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir.

Taşınmazın zeminleri salonda ve odalarda halıfleks kaplama, ıslak hacim ve antre alanlarında ise seramik kapamadır. Duvarlar; antre, salon ve odalarda alçısı ve üzeri plastik boyalı, ıslak hacimlerde fayans kaplamadır. Tavanlarda kartonpiyer takılı durumdadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı camlı PVC doğrama, iç bölümlere açılan kapılar ahşap, balkon kapısı ve pencereler ise PVC doğramadır. Hazır mutfak dolapları takılı olup,tezgah ise polimer kaplama ahşaptır.  Taşınmaz bakımsız durumdadır. yeniden yapım maliyeti yüksektir.

Bölge orta-üst gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge turizm fonksiyonlu olarak gelişim göstermiştir. Taşınmazların bulunduğu bölgede yapılaşma oranı %75 civarındadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede genellikle 5 yıldızlı otel tesisleri ve tatil sitesi tarzında inşa edilmiş 1-2 katlı yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölge orta-üst gelir grubuna hitap etmektedir. Ulaşımı sorunsuzdur. Bölge turizm fonksiyonlu olarak gelişim göstermiştir.

Not: 12.06.2009 tarih 12 numaralı yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.