COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Mustafa Kemal Mahallesinde 120 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11987
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 332
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi, Orhangazi Caddesi, Sefa Apartmanı, No: 26/8

Ankara Sincan Mustafa Kemal Mahallesinde 120 m2 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım:  Sincan Belediyesinden sırasıyla; Zeki Uğur Caddesi, Ayaş Caddesi, Ayaş Ankara Yolu Bulvarı ve İnönü Caddesi takip edilerek sağa Orhan Gazi Caddesine dönülerek ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaz Orhan Gazi Caddesi üzerinde yer alan 26 kapı no'lu binada konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde mesken olarak kullanılan 3-5 katlı binalar ve boş parseller yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin yapılaşması büyük oranda tamamlanmıştır. 
Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre; antre, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 120 m2 yasal kullanım alanına sahiptir. Salon ve oda hacimlerinin zemini parke kaplı, duvarları baskı boyalı, tavanları ise plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Antre ve mutfak hacminin zeminleri seramik kaplı, duvarları baskı boyalı, tavanları ise plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Mutfak tezgahı mermerit, dolapları MDF'dir. Islak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı, tavanları ise plastik boyalıdır. Islak hacimler içerisinde vitrifiyeler tamdır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları ise ahşap paneldir. Pencere doğramaları PVC'den mamul ve çift camlıdır.
Taşınmazın konumlandığı bina, 990 m yüz ölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş olup bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binanın bodrum katında; kapıcı dairesi, sığınak, kapalı otopark alanı, su sayaç alanı, enerji odası, jeneratör alanı, su deposu, hidrofor yeri, zemin katında; iki adet dükkan, iki adet daire ve bina girişi ve diğer normal katların her birinde dörder adet daire olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi yerinde ve projesine göre zemin kat seviyesindedir. 
Not: 09/01/2015 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi(İskan) bulunmaktadır.