1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Sincan Menderes Mahallesi'nde 3+1 116 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 116m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17869
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 116m2
Ada 688
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm C Blok-27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Menderes Mah.780 Sk.C Blok No:2C D:27 Sincan/Ankara

Açıklama

Özellikler: C Blokta yer alan 27 nolu 'konut' nitelikli taşınmaz, zemin kat ve kuzey-doğu cepheden sağlanan bina girişine göre, sağ arka ve yan tarafta, 6. katta konumlu olup; kuzeybatı ve güneybatı cephelidir. Projesinde brüt 116 m2 olup: 2 balkon, mutfak, salon, antre, 3 oda, banyo, wc bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu ana yapı 7.664,00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde 3 blok konut bloğu olmak üzere toplam 3 blok, ayrık nizam, betonarme karkas sistemde inşa edilmiş sitedir. Konu taşınmaz bu site içerisinde parselin ortasında kuzeydoğu cephesinde yer alan C blokta yer almakta olup projesine göre bodrum + Zemin + 11 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Onaylı projesi yapılan incelemelere göre binanın bodrum katında elektrik odası, su sayaç yeri, yangın su deposu, sığınaklar, zemin katında; 1,2,3,4 nolu meskenler ile bina girişi, diğer normal katlarında her birinde, 4'er adet konut yer almaktadır. Toplam binada 48 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina dış cephesi ince sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve rüzgarlık kapısı alüminyum doğrama, merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi, merdivenleri ve ortak alanlar mermer kaplama, bina içi duvarlar tam boy plastik boyalıdır. Ana taşınmazda açık otopark, yangın merdiveni ve çift asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ankara İli, Sincan ilçesi, Yenikent Menderes Mahallesi, 780.Sokak, C Blok, 2C dış kapı nolu binanın 6. katında konumlu 27 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşmak için Menderes Mahallesi ana arterlerinden olan Ayaş Yolu Caddesi kullanılmaktadır. Ayaş Yolu Caddesi üzerinde kuzey istikametinde ilerlerken, sağa 64. Caddeye dönülür. Yaklaşık 330 m ilerlenerek sağa 780. sokağa dönülerek ilerlendiğinde sağ kolda yer alan taşınmaza ulaşılır. Ayaş Yolu Caddesi ve Cengiz Topel Caddesi güzergâhında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkulün yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Atif Hoca Camisidir. Bölgede yol, elektrik, su. doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır. 

Not: Taşınmaz tapuda Yenikent Medrese Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.