1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Sincan Atatürk Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18225
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 78
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 46
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 06/04/1978
Ruhsat Tarihi 29/07/1975
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ATATÜRK Mah. ONUR Cd. BAY OĞLU No: 5 / 9 SİNCAN / ANKARA

Uzman Görüşü

Sincan ilçe merkezine yakın bir noktada, Yapı kullanım izin belgesinin olması ve Ofis kullanımına da uygun olması avantaj, Brüt 92,00 m2 SON KAT DAİRE

Açıklama

Özellikler: 9 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz, ana yapının 4.normal katında, bina girişine göre sağ ön­ arka cephede, Onur Caddesi cephe hattına göre ön cephede ve kuzey­-güney-batı yönlerine cephelidir. Taşınmaz, mimari projesine göre antre-­hol, salon, 2 odası salona açılan 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimleri olmak üzere toplam brüt, ortak alan hariç 92m2 kullanım alanına sahiptir. Ana giriş kapısı çelik mamüldür. Taşınmaz onayı mimari projesine göre toplam yasal: 92m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri ise antre, salon ve oda mahallerinde zeminler marley, ıslak hacim mahallerinde zeminler dökme mozaik, duvarlar antre, salon ve oda hacimlerinde plastik boyalı, ıslak hacim mahallerinde yarıya kadar fayans kaplıdır. Ana giriş kapısı çeliktir. İç kapılar ve pencereler ahşap doğramadır. Mutfak mahallinde dolaplar laminant kapaklı ve tezgâh mermerdir. Banyoda lavabo ve duş yeri bulunmaktadır. Isınma doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile sağlanmaktadır. Isınma sistemi kombidir.

Bağımsız bölümün bulunduğu bina; 78 ada, 18 parselde, 344 m2 arsa üzerinde konumlanmış olup ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, 3/B yapı grubu, 1 bodrum + zemin kat + 4 normal kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. Onaylı mimari projesine göre bina girişi zemin kattan kuzey cepheden sağlanmakta olup 1. bodrum katta depo ve kömürlükler, zemin katta bina girişi, 1 nolu dükkan, 2 nolu mesken, 1. normal katta, 3­4 nolu meskenler, 2. normal katta, 5-6 nolu meskenler? 3. normal katta, 7-8 nolu meskenler, 4. normal katta; 9-10 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul ara parsel konumlu olup, dış cephesi boyalıdır. Bina girişi, merdivenler ve koridor zeminleri yerinde dökme mozaik duvarlar boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul; Ankara ili, Sincan İlçesi, Atatürk Mahallesi, Onur Caddesi, Bayoğlu Apt., No:5/9 adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana arteri olan Atatürk Caddesi üzerinde kuzeybatı istikametinde ilerlerken sola Onur Caddesine dönülür. Onur Caddesi güneybatı istikametinde yaklaşık 50 m takip edilir ve sol kol üzerinde kalan 3. binaya ve taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz konum olarak Sincan ilçe merkezine yakın bir noktada bulunmaktadır. Bölge konut+ticaret fonksiyonlu gelişim göstermekle birlikte, zeminde dükkan bulunan konut amaçlı kullanılan 5­6 katlı benzer yapılar mevcuttur. Atatürk Mahallesi, çoğunlukla orta ve eski yapıların bulunduğu bölgedir. Doluluk oranı yaklaşık %80­-90 seviyelerdedir. Cadde üzerinde yer alan binaların zemin ve bodrum katları genel olarak ticari faaliyetlere yönelik kullanılmaktadır. Bölgede sağlık ocağı, eğitim kurumu ve ibadethane bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlamaktadır. Bu bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 29/07/1975 tarihli yapı ruhsatı ve 06/04/1978 tarihli yapı kullanım izin belgesi (İskanı) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.