COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Alcı Mahallesi'nde Natamam 3+1 130 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16112
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 333
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 29.08.2008
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alcı Mahallesi, Dede Efendi Caddesi, No: 10a/5, Sincan/Ankara

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz 2. normal katta yer almakta olup, 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo, valiz odası, gece holü, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 130 m2 dir.

Taşınmazın konumlu olduğu a blok parselin güney cephesinde konumludur. A blok bodrum + zemin + 6 normal kattan oluşmakta olup toplam 8 katlıdır. Bodrum katta, sığınak ve ortak alanlar, zemin katta, 2 adet mesken ve blok girişi, 1.kat dahil diğer katlarda 2 şer adet mesken bulunmaktadır. Ana binada toplam 14 adet bağımsız bölüm mevcuttur.  

Ulaşım: Taşınmaz Alcı Mahallesi, Dede Efendi Caddesi, No: 10a/5, Sincan/Ankara konumundadır. 

Not: Taşınmazın 29.08.2008 tarihli yapı ruhsat kaydı bulunmaktadır. Ruhsat süresi dolduğu dolmuştur. Taşınmaz natamamdır. Satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.