COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Şereflikoçhisar Kale Mahallesinde 2+1 75 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12073
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 56
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 32
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kale Mah. Rüzgarlı Sok. Güçlü Apt. No:2 K:1 D:3 Şereflikoçhisar/ Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Ankara İli, Şereflikoçhisar İlçesi, Rüzgarlı Sokak, Güçlü Apartmanı, No:2/1-2A posta adresidir. Taşınmazın açık tarifi olarak bölgenin ana arteri olan Ankara Caddesi üzerinde Aksaray istikametinde ilerlerken Ankara Caddesine bağlanan Adalar Sokağa doğru sola dönülür. Adalar sokak ile Rüzgarlı sokak kesişiminde, köşe parselde yer alan 2 nolu Güçlü Apartmanı içerisinde bodrum kat 1 nolu depo, zemin kat 2 nolu dükkan, 1.Kat 3 bağımsız bölüm nolu meskendir. Bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım imkanı bulunmaktadır. 
Özellikler: Taşınmaz 1.Kat 3 bağımsız bölüm nolu mesken bina girişine göre sağ kolda yer almakta olup güneybatı cephelidir. Taşınmaz brüt 75 m2 kullanım alanlı olup salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkondan oluşmaktadır.Taşınmazın pencereleri ahşap doğramadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın 73 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, bitişik nizamlı, betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Taşınmaz bodrum+zemin+3 normal kat olarak 1987 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazız bodrum katında 1 bolu depo ve kömürlükler, zemin katında bina girişi- 2 nolu dükkan, 1 katında 3 nolu mesken, 2 katında 4 nolu mesken, 3.katında 5 nolu mesken olmak üzere yapıda toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, Rüzgarlı sokak üzerinden, zemin kat seviyesinden, batı cepheden sağlanmaktadır. Bina girişi kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Binada ısıtma sistemi bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Binada asansör ve açık veya kapalı otopark bulunmaktadır.