COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Polatlı Şehitlik Mahallesi'nde 102 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11731
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 102m2
Ada 1408
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Ankara İli Polatlı İlçesi, Şehitlik Mahallesi. Fevzi Çakmak Caddesi, Özbaşak Sitesi, B Blok 113

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Ankara İli Polatlı İlçesi, Şehitlik Mahallesi. Fevzi Çakmak Caddesi, Özbaşak Sitesi, B Blok 113 dış kapı numaralı binada 2. Normal katta konumlu 15 bağımsız bölüm numaralı meskenidir. Taşınmaza ulaşım tarifi Polatlı Belediyesi referans olarak alındığında Atatürk Caddesi üzerinden güneybatı yönde devam edilir, Polatlı Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi önündeki ışıklı kavşaktan sağa Ziya Gökalp Caddesine dönülür, bu cadde üzerinde yer alan TCDD hemzemin geçidi geçildikten sonra ilk sağa Fevzi Çalmak Caddesine dönüldüğünde sağ kolda kalan ikinci bina konumundaki 113 dış kapı numaralı ana taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmazın yakın çevresinde Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı Anadolu Lise, Polatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Barut İlkokulu ve Fahri Altan Cami yer almaktadır.

Özellikler: 2. Normal kat 15 bağımsız bölüm nolu mesken projesinde, Güney yönden Bodrum katından sağlanan bina girişine göre sol arka cephede, Kuzey cepheden sağlanan bina girişine göre ise sağ yan ön cephede yer almaktadır. Kuzeybatı cepheli olup. kuzeyde Fevzi Çakmak Caddesi yönüne. batıda komşu yapı yönüne bakmaktadır. Projesinde brüt 102 m2 alanlı olup antre, 3 adet oda, salon, mutfak, banyo, wc, 2 balkon düzenindedir. 

Konu mülkün yer aldığı ana gayrimenkul 1270.00 m2 alanlı 1408 ada 2 parsel üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş apartman binasından oluşmaktadır. Ana yapı: 1 bodrum kat, zemin kat, 2 normal kat düzeninde 4 katlı betonarme binadır. Polatlı Tapu müdürlüğünde incelenen 17.08.1995 onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesi bulunmaktadır. Ayrık nizamlı olarak inşa edilen binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik boyalıdır.