COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Polatlı Şehitlik Mahallesi 3+1 135 m2

Bankadan 3 + 1 135m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11677
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 334
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B Blok 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Şehitlik Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok, Pelin Apt. NO:40/6 Polatlı/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Şehitlik Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi B Blok, No: 40/6 Polatlı/Ankara adresindedir. Bıyıktay Caddesi ile Ulubatlı Hasan Caddesi kesişiminden batı istikametine Ulubatlı Hasan Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra kuzeydoğu yönünde taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Taşınmazın yakınındaki Ulubatlı Hasan Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır. Gayrimenkulun yakın çevresinde benzer tarzda inşa edilmiş yapılar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge itibariyle gelişinin tamamlamamış bir bölgedir. 

Özellikler: Taşınmaz 3. kat 6 bağımsız bölüm nolu "Dubleks Mesken"dir. Mesken; bina girişine göre sol ön tarafta yer almakta olup güney-kuzey cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt: toplam 135m2 (teras hariç) kullanım alanlıdır. Taşınmazın 3. katı brüt 73 m2 alanlı olup; antre, salon. mulfak, WC, 2 balkon bölümlerinden, çatı arası katı brüt 62 m2 (teras hariç) alanı olup hol, 3 oda, banyo, kiler, teras(49m2) bölümlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın iç mekanı görülememiş olup, mimari projesi esas alınmıştır. 

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan 2 adet betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmaz oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. 

Bölümü: 585,00 alanlı olup, geometrik olarak amorf formda topoğrafık olarak eğimli bir yapıdadır. Güneyden Ulubatlı Hasan Caddesine, doğudan kitapçı sokağa, diğer yönlerden ise komşu parsellere cephesi bulunmaktadır. Arsa bölümünün değerine tesir eden imar özellikleri raporun İmar Durumu" bölümünde; çevre özellikleri ise raporun 'Taşınmazın Yeri ve Çevre Özellikleri' bölümünde verilmiştir. 

Değerlemesi yapılan taşınmaz içinde yer aldığı B Blok parselin batısında konumlu olup bodrum+zemin+3 normal kat+ çatı arası kattan oluşan bitişik nizam betonarme binadır. Ulubatlı Hasan Caddesinden binaya bakıldığında; bina girişi ön cephede olup ana yapının güney cephesinden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Ana taşınmazın sığınak, kazan dairesi, kapıcı dairesi 8 bb nolu depo, 1 bb nolu dubleks mesken, bina girişi, zemin katında; 1 bb nolu dubleks mesken, 2 bb nolu mesken. 1. normal katında; 3 bb nolu dubleks mesken 4 bb nolu mesken. 2. normal katında; 3 bb nolu dubleks mesken, 5 bb nolu mesken, 3. katında; 6, 7 bb nolu dubleks meskenler olmak üzere B blokta toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Değerlemesi yapılan taşınmaz 3. kat 6 bb nolu dubleks meskendir.  Binanın dış cephesi siding dış cephe kaplaması, giriş kapısı alüminyum doğramadır.