COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Polatlı Kurtulmuş Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15160
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 171
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 16/03/1996
Ruhsat Tarihi 06/01/1994
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mahallesi, Sivrihisar Caddesi, Aydoğan Apartmanı, No:53/1 Polatlı/Ankara

>

Uzman Görüşü

Atatürk Caddesine 85 metre, Dumlupınar Bulvarına 950 metre, Adnan Menderes Caddesine 100 metre, Polatlı Belediyesine ise çok yakın mesafede, iskanlı 3 oda 1 salon 89.00 m2 bahçe katta ekonomik ve kullanışlı daire; ilçe merkezine yakın olması ve ulaşım imkanlarının oldukça alternatifli olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı mesken; bodrum katta yer alan arka cephe meskendir. Onaylı mimari projesine göre; antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc  bölümlerinden ibaret daire brüt yaklaşık 90 m2 kullanım alanlıdır. Meskende 1 oda ve mutfak bina aydınlatmasına bakmakta, 2 oda ise salona açılmaktadır. Apartman giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina içinde zemin ve merdivenler mozaik kaplama olup duvarlar sıva üstü boyalıdır. Bina dış cephesi sıva üstü boyalıdır.

 Ulaşım: Ankara İli, Polatlı İlçesi, Kurtuluş Mahallesi, Sivrihisar Caddesi, Aydoğan Apartmanı, No:53/1 (U.A.V.T no: 1093022315) posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarif olarak taşınmazın bulunduğu bölgede ana arterlerden olan Nasrettin Hoca Bulvarı üzerinde güney istikametinde ilerlenilir ve sağa Sakarya Caddesine dönülür. Sakarya Caddesi üzerinde 800m. ilerlenildiğinde sağa Sivrihisar caddesine dönülür. Konu taşınmaz sağ kolda yer alan 53 nolu apartmanın 1 nolu meskenidir. Taşınmazın bulunduğu bölge daha çok orta gelir seviyesine sahip kesim tarafından tercih edilmektedir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza ulaşım Battalgazi Caddesi ve Adnan Menderes Caddesi üzerinden toplu taşım araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Konu taşınmaza yakın mesafede Emel Baykuş Parkı ve Polatlı Belediyesi bulunmaktadır. 

 Not: 06/01/1994 tarihli yapı ruhsatı ve 16/03/1996 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.