1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Polatlı Fatih Mahallesi'nde 3+1 181 m2 Ters Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 181m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18100
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 181m2
Ada 11
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 30/06/2010
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah.Bilgen Cad.Başaran Apt. No:28/1 Polatlı/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 1 bağımsız bölüm nolu mesken olup, onaylı mimari projesinde zemin katta yaklaşık brüt 87 m2 kullanım alanlı antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve balkon hacimlerinden ve bodrum katta yaklaşık brüt 94 m2 kullanım alanlı eklenti kiler hacminden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre ön cephe sol aksta konumlanmıştır. Taşınmaz kuzey-güney-doğu cephelidir. Projesine göre bu kiler bölümünün toplamda 8 bölmeye ayrıldığı, adlandırma yapılmamasına karşın ayrı girişli mesken kullanımına uygun olduğu gözlenmiştir. Bu duruma göre eklenti olan kiler bölümü, 3 oda, salon, banyo, wc, hol, mutfak şeklinde kullanıma uygun olduğu anlaşılmaktadır. Bodrum katta yer alan kilerin, ayn girişli mesken olarak kullanıldığı gözlenmiştir. Kiler bölümü brüt kullanım alanına dahil edilmemiştir. Isınma, doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile sağlanmakta olup, taşınmaz halihazırda konut amaçlı kullanılmaktadır.  Taşınmazın yasal alanı 87, mevcut kullanım alanı 181 m2'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmazın tapu vasfı meskendir. 

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan oluşmaktadır. Arsa Bölümü: 500,00 m2 yüzölçümlü, geometrik olarak dikdörtgene yakın formda, topoğrafik olarak düz yapıdadır. Parsel doğuda Bilgen Caddesine ve diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. İmar durumu itibari ile 4 katlı konut alanında kalmaktadır. Bina Bölümü: Taşınmazın içinde bulunduğu 11 ada 6 parsel üzerinde betonarme yapı cinsinde inşa edilmiş 5 katlı yapı bulunmaktadır. Binanın bodrum katında; sığınak ve 1, 2 bb no.lu dairelere ait kilerler, zemin katında; bina girişi ve 1, 2 bb nolu meskenler, 1. katında; 3, 4 bb nolu meskenler, 2. katında; 5, 6 bb nolu meskenler ve 3. katında; 7, 8 bb nolu meskenler olmak üzere yapı toplam 8 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı boyalı, dış kapısı ferforje demir doğramadır. Binaya giriş ana yapının kuzey cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır.

Ulaşım: Fatih Mahallesi, Bilgen Caddesi, Başaran Apartmani, No:28/1, Polatlı/Ankara adresindedir. Açık tarifi ise; bölgenin ana arterlerinden Hacı Bayram Veli Bulvarı'nı takiben batı yönde Polatlı istikametinde ilerlerken, ilçe merkezine dönüşü sağlayan ilk trafik ışıklı kavşaktan sağa Refik Cesur Caddesi'ne girip, buradan ilk sola Gordion Caddesi'ne dönüp, bu istikamette yaklaşık 1.8 km ilerleyip sağa girilerek ulaşılan Bilgen Caddesi üzerinde ve bu yönde sol kolda 28 kapı nolu binada konumlu taşınmaza ulaşılmaktadır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Taşınmazın yakın çevresinde Polatlı Anadolu IHL, ilçe Sağlık Müdürlüğü ve Yunus Emre Camii bulunmaktadır. Yakın çevresinde benzer yapılaşma özelliklerine sahip konut alanları yer almaktadır. Taşınmazın kamu hizmetlerinden istifadesi tam olup, bölgeye toplu taşım Atatürk ve Gordion Caddeleri üzerinden sağlanmaktadır.

Not: 30/06/2010 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın yasal alanı 87, mevcut kullanım alanı 181 m2'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmaz Zafer Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.