Ankara Polatlı Cumhuriyet'te 2+1 88 m2 Daire

Bankadan • 2 + 1 • 88m2

Özellikler

Tapu no 5332
Pafta 10
Ada 135
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Cumhuriyet Mah., Bozkurt Cad., Özer Apt., A Blok, No:6/4, Polatlı/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza; bölgenin ana arterlerinden olan Hacı Bayram Veli Bulvarı üzerinde güneybatı istikametinde ilerlerken sağ kolda yer alan Yeni Mahallesi camiine gelmeden sağa İnönü caddesine dönülür. 1 km ilerledikten sonra sola Topçular caddesine dönülür. 75 mt ilerledikten sonra sağ kolda Bozkurt Caddesi ile keşiştiği köşe konumda konu taşınmazın bulunduğu Ana taşınmaz konumlanmıştır. Cephe olduğu yol asfalt olup, araç ve yaya trafiği bakımından yoğun olmayan bölgedir. 


Özellikler: Zemin katta bulunan 4 no’lu daire olup, üst tarafta bulunan bina girişine göre sağ ön ve sağ arka cephede yer almaktadır. Gayrimenkulün kullanım alanı Brüt : 88 m2 olup Salon, Mutfak, 2 oda, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın salon ve oda bölümlerin zemini laminat parke, salon ve odaların duvarları plastik boya ile kaplıdır. Antre bölümlerinin zemini seramik, duvarları saten boya ile boyalıdır. Mutfak bölümünün zemini ve duvarları seramiktir. Banyo ve wc bölümlerinin zemini ve duvarları seramik kaplamadır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı olup iç kapıları panel kapıdır. Pencereleri PVC doğramadır. Banyo ve wc de vitrifiye malzemeleri takılmış mutfakta ise dolap montaji ve mermer tezgah montaji yapılmıştır. Taşınmazın ısıtma ferdi kombi sağlanmakta olup kombi ve petek montajı yapılmamıştır.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 469,16 m2 alanlı 135 ada 16 parselde 3B yapı grubunda inşa edilmiştir. Ana taşınmaz bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın Bodrum katında; 1 ve 2 nolu meskenler ve kapıcı dairesi, zemin katında: 3,4 ve 5 nolu meskenler, 18,19 ve 20 nolu dükkanlar ile batı cephesinden 2 adet bina girişi, 1. Kattan 3. Normal kata kadar her katta 4 er mesken olmak üzere binada 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina 2 bölüm olarak inşa edilmiş olup 2 adet girişi bulunmaktadır. Bina girişleri ön cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası olup giriş kapısı camlı demir kapıdır. Bina girişi, kat holleri ve merdiven sahanlıkları mozaik beton kaplama? duvarları 1,20 üzeri plastik boya ile boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bölgenin altyapısı tamamlanmış ve belediye hizmetleri tamdır. Bölge, yakın yıllarda inşa edilen ve hali hazırda inşa edilmekte olan genellikle zemin kat ticari normal katları konut 34 katlı yapıların bulunduğu binaların yer aldığı bir bölgedir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları orta seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde? Polatlı Çarşı Camii, Anıt ve Polatlı Topçu Füze Okulu yer almaktadır.


Not: 24/02/1981 tarihli yapı ruhsatı ve 25/12/1984 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.