1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Polatlı Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16096
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 257
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 43
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 28/07/1986
Ruhsat Tarihi 28/02/1978
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Sarıgül Sokak Bilgin Apartmanı Giriş No: 19 Kat No: -1 Daire No: 1 6560 Polatlı/Ankara

Açıklama

Özellikler Taşınmazın konumlu olduğu bina; incelenen mimari projesine göre bodrum + zemin + 2 normal kat olarak projelendirilmiştir. Mimari projesine göre binanın bodrum katında 1 numaralı bağımsız bölüm; zemin katında bina girişi ve 2 nolu bağımsız bölüm; normal katlarda birer bağımsız bölüm olmak üzere toplam 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi yerinde ve projesinde zemin kattan Sarıgül Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın vaziyet planında bina girişi gösterilmemiş olup, katta tek bağımsız olması ve projesindeki kesitlerin vaziyet planına aplike edilmesiyle konum tespiti yapılabilmektedir. Taşınmazın kat planlarında bağımsız bölüm numarasının elle yazılmış olduğu görülmesine karşın katta tek taşınmaz konumlu olması nedeniyle bağımsız bölüm numarası dikkate alınmıştır. 1 nolu bağımsız bölüm binanın bodrum katında konumludur. Taşınmaz mimari projesine göre; antre, mutfak, kiler, salon, 3 oda, banyo ve wc mahallerinden oluşmakta olup brüt 115 m2 alanlıdır. Taşınmazın kat ve kattaki konum olarak projesiyle uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın içinin tadilata ihtiyacı vardır.

Ulaşım: Cumhuriyet Mahallesi Sarıgül Sokak Bilgin Apartmanı Giriş No: 19 Kat No: -1 Daire No: 1 6560 Polatlı/Ankara adresinde konumludur. Merkezi bir konumda yer almaktadır. Toplu ulaşım araçlarına ve donatı alanlarına yakındır. 

Not: 28.02.1978 tarihli Yapı Ruhsatı ve 28.07.1986 tarihli İskan İzni bulunmaktadır

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.