1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Polatlı Cumhuriyet Mahallesi'nde 105 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11725
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 114
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 37
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm C Blok 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah. Topçular Cad. Cihan Apt. C Blok No:18 K:Bodrum D:3

Açıklama

Ulaşım: Cumhuriyet Mahallesi, Topçular Caddesi. No: 18C/3 Polatlı/ANKARA posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaz Cumhuriyet Mahallesinde Topçular Caddesi ile İnönü Caddesinin kesişmesinde köşe parselde konumlanmaktadır. 

Özellikler: C Blok 3 nolu taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda + 1 salon + 1 antre + 1 hol + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc hacimlerinden oluşmakta olduğu projedeki ölçülere göre, 105 m2, alana sahip olduğu tespit edilmiştir.

Ana taşınmaz imarın Ankara İli Polatlı İlçesi Cumhuriyet Mahallesi 114 ada 10 parsel 1346.27 m2 yüz ölçümünde arsa üzerinde 3 adet blok şeklinde bitişik nizamda konumlanmıştır. Ana gayrimenkul A,B,C bloklardan oluşmakta olup A ve C blok girişleri binanın kuzey cephesinden zemin kat seviyesinden sağlamaktadır. Bina onaylı mimari projesine göre 1 bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. 

Not: Taşınmaz uzun süredir kullanılmadığı için, içinin kullanımı için masraf gerekmektdir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.