COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Polatlı Cumhuriyet Mahallesi'nde 105 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11725
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 114
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 37
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm C Blok 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Cumhuriyet Mah. Topçular Cad. Cihan Apt. C Blok No:18 K:Bodrum D:3

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Cumhuriyet Mahallesi, Topçular Caddesi. No: 18C/3 Polatlı/ANKARA posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaz Cumhuriyet Mahallesinde Topçular Caddesi ile İnönü Caddesinin kesişmesinde köşe parselde konumlanmaktadır. 

Özellikler: C Blok 3 nolu taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda + 1 salon + 1 antre + 1 hol + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc hacimlerinden oluşmakta olduğu projedeki ölçülere göre, 105 m2, alana sahip olduğu tespit edilmiştir.

Ana taşınmaz imarın Ankara İli Polatlı İlçesi Cumhuriyet Mahallesi 114 ada 10 parsel 1346.27 m2 yüz ölçümünde arsa üzerinde 3 adet blok şeklinde bitişik nizamda konumlanmıştır. Ana gayrimenkul A,B,C bloklardan oluşmakta olup A ve C blok girişleri binanın kuzey cephesinden zemin kat seviyesinden sağlamaktadır. Bina onaylı mimari projesine göre 1 bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. 

Not: Taşınmaz uzun süredir kullanılmadığı için, içinin kullanımı için masraf gerekmektdir.