COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Nallıhan Çayırhan Mahallesi'nde 400 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 400m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14996
Metre Kare 400m2
Ada 266
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.60

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara İli, Nallıhan İlçesi, Çayırhan Mahallesi, Bozyazı Mevkii, 5 parsel, 266 ada

Açıklama

 Ankara Nallıhan Yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı olan, Çayırhan Anadolu Lisesi, Çayırhan Merkez Cami ve Nallıhan Belediyesi Ek Binası'na yakın konumda, düz bir topoğrafik yapıda, Konut alanı, ayrık nizam, Taks:0,30, Kaks:0,60, Hmaks: 6,50m ve çekme mesafeleri ön cepheden 5,00 metre, yan cephelerden 3,00 metre şartıyla İMARLI, 400 m2 ARSA

 Özellikler: Taşınmaz 400,00 m2 alana sahip 266 ada 5 parsel taşınmaz topografik olarak düze yakın arazi şartlarına sahipken geometrik olarak dörtgen formdadır. Taşınmazın doğusunda imar yolu bulunmakta olup imar yoluna 17m cephesi bulunmaktadır. Mahallinde taşınmazın parsel sınırlarını belirleyici nitelikte herhangi bir yapı elamanı bulunmamaktadır ve taşınmazın cephesinin bulunduğu imar yolları henüz açılmamıştır.

 Ulaşım: Ankara İli, Nallıhan İlçesi, Çayırhan Mahallesi sınırları içerisinde konumlu 266 Ada 5 parseldir. Rapora konu taşınmaza ulaşım için Atatürk Bulvarı üzerinde doğu istikametinde ilerlerken sağ tarafa Ergün Fazıl Paçal Caddesine girilir. Taşınmazlar Cadde bitiminde Sarıyar Barajının olduğu kısımda konumludur. Bölgede yapılaşma oranı düşük olup kısmen mahalle merkezine mesafelidir. Bölgede boş parsel sayısı oldukça fazladır.

 Not: 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı E:0,60 Taks: 0,30 2 kat olacak şekilde yapılaşma koşullarına sahiptir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.