COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Yeşilbayır Mahallesinde 91m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 91m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16175
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 91m2
Ada 35852
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -3
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YEŞİLBAYIR MAHALLESİ, 1796.CADDE, EYLÜL APT.,NO:22/2 MAMAK/ ANKARA

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz brüt 91 m2 alanlı olup 2 oda, 1 salon, 1 banyo ve 1 balkon hacimlerinde oluşmaktadır. 2 nolu bb; Bina girişine göre sağ arka cephede olup, güney batı cephelidir. Giriş kapısı çelik doğrama olan taşınmazın iç kapıları ahşap panel, pencereleri pvc doğramadır. Mahallinde mesken şeklinde inşa edilen ve kullanılan taşınmazların kuru hacimlerinde zeminler laminant parke kaplı, duvarları ithal duvar kağıdı ile kaplıdır. Islak hacimde ise zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Ankastre ocak bulunan mutfak dolapları yapılı, tezgahı akrilik tezgahtır.

Taşınmaz site içerisinde konumlu değildir. Ana taşınmaz; 795.-m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, ayrık nizamda, 4 Bodrum+ Zemin+ 3 kat olarak 2017 yılında inşa edilmiştir. Dış cephesi mantolamalı olan binanın blok girişi, kuzeydoğu cepheden ve zemin kattan, 1796.Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Ortak alanlarda zeminler seramik, duvarlar boyalıdır. Isıtma sistemi doğalgaz yakıtlı kombili sistem ile sağlanmaktadır. Binada asansör ve otopark bulunmaktadır. 4. Bodrum Kat : Otopark 3.Bodrum Kat: 1,2 nolu meskenler, sığınak, 1 nolu meskene ait depo 2.Bodrum Kat: 3,4,5 nolu meskenler, sığınak, 3 nolu bb ye ait depo 1.Bodrum Kat: 6,7,8,9 nolu meskenler Zemin Kat: Bina girişi, 10,11,12,13 nolu meskenler 1. Normal Kat ila 3. Normal Kat: 4 er adet meskenler Toplam 25 adet bağımsız bölüm vardır.Binadaki toplam kat sayısı 8 (4 Bodrum+Zemin+3 Kat). 

Ulaşım: Açık tarifi ise bölgenin ana arterlerinden olan Sağduyu Caddesinden, bu caddeyi dik kesen 1768 Caddeye girilip 600 metre ileriden sağa 1796 Sokağa girilip Nedim İnal İlkokulunun yanından geçilip 200 metre devam edildiğinde sokağın sağ kolunda yer alır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.