COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Yeşilbayır Mahallesi'nde 7+1 Dubleks Daire

Bankadan 7 + 1 253m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17773
Oda Sayısı 7 + 1
Metre Kare 253m2
Ada 35638
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilbayır Mah.1806 Sk.No:2/25 Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler: 3. kat 25 bağımsız bölüm nolu "Çatı Aralı Mesken"dir. Mesken; bina girişine göre sol arka tarafta yer almakta olup güney-doğu cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt: 192m2+37m2 teras kullanım alanlıdır. Konu taşınmazın 3. katı brüt 113m2 alanlı olup; antre, salon, mutfak, 3 oda, banyo, WC, balkon bölümlerinden, çatı arası katı brüt 79m2(teras hariç) alanlı olup hol, 4 oda, banyo, teras(37m2) bölümlerinden oluşmaktadır. Proje harici alt katta: wc, banyoya, oda salona dahil edilmiş, salon hole doğru büyütülmüş, üst katta: terasa komşu oda terasa doğru yaklaşık 2 m2 büyütülmüş, hole mutfak nişi yapılmış, çatı boşluğundan yaklaşık 24 m2 dahil edilmiş söz konusu bölüme oda ve banyo yapılmış, banyonun bir bölümüne wc ve hol yapılmış, yatak odası küçültülerek giyinme odasına dönüştürülmüş, yatak odasının bir bölümüne hol yapılmıştır. Proje harici yapılan tadilat rapor ekinde yer alan proje resimleri üzerinde gösterilmiştir. Mimari projesi uyanınca; alt kat 113 m2 alanlı olup; antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve balkon bölümlerinden, üst kat 105 m2 kapalı, 35 m2 açık teras alanlı olup, hol, 4 oda, giyinme odası, banyo, wc, mutfak nişi ve açık teras bölümlerinden oluşmaktadır. Halihazırda taşınmaz 218 m2 kapalı alanlı, 35 m2 açık teras alanlıdır. Terasla birlikte 253 m2 kullanım alanı vardır. Asansör ve otopark bulunmaktadır.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. Arsa Bölümü: 1.181.00 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen formda, topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Kuzeyden 1806 Sokağa, batıdan 1804 Sokağa, diğer yönlerden ise komşu parsellere cephesi bulunmaktadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde 2 bodrum+zemin+3 normal kat+çatı arası kattan oluşan betonarme bina yer almaktadır. 1808 Sokaktan binaya bakıldığında; bina girişi ön cephede bulunmakta olup, ana yapının kuzey cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Ana taşınmazın 2. bodrum katında; 1, 2, 3 bb nolu meskenler, sığınak, su deposu, su sayaç yeri, kapıcı dairesi, 1. bodrum katında; 4, 5, 6, 7, 8 bb nolu meskenler, enerji odası, zemin katında; 9, 10, 11, 12, 13 bb nolu meskenler, bina girişi, 1. normal katında; 14, 15, 16, 17, 18 bb nolu meskenler, 2. normal katında; 19, 20, 21, 22, 23 bb nolu meskenler, 3. normal katında; 24, 25, 26, 27, 28 bb nolu çatı aralı meskenler olmak üzere ana taşınmazda toplam 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3. normal kat 25 bb nolu çatı aralı meskendir. Binanın dış cephesi, akrilik dış cephe boyası, giriş kapısı demir doğrama, giriş holü, kat holleri zemini ve merdiven basamakları mermer kaplama, tüm bu mahallerin duvarları ve tavanları ise boyalıdır. Merdiven korkulukları paslanmaz çelik doğramadır

Ulaşım: Yeşilbayır Mahallesi, 1806 Sokak, No:2/25 Mamak/Ankara adresindedir. Adresin açık tarifi ise; Sağduyu Caddesi ile 1806 Sokak kesişiminden kuzey istikametine 1806 Sokağa girilir ve 620 metre ilerledikten sonra doğu yönünde değerleme konusu taşınmazın bulunduğu ana taşınmaza ulaşılır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Taşınmazın yakınındaki Sağduyu Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde benzer tarzda inşa edilmiş binalar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge itibariyle gelişimini tamamlamış bir bölgedir.

Not: Taşınmaz tapuda Küçükkayaş-imar Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı ÇATI ARALI MESKEN 'DİR. Taşınmazın projesine göre kapalı alanı 192 m2, mevcutta 218 m2 kapalı alanı mevcuttur. Terasla birlikte mevcutta 253 m2 kullanım alanı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.