Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Mamak Şirintepe Mahallesinde 106 m2 Dükkan

Bankadan 106m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11061
Pafta 0
Ada 37049
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şirintepe Mah. Hocalı Cad. 1014/1 Sokak Güler Apt. No: 14/A Mamak - Ankara

Ankara Mamak Şirintepe Mahallesinde 106 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Ankara İli, Mamak İlçesi, Şirintepe Mahallesi, Hocalı Caddesi, 1014/1.Sokak, Güler Apartmanı No:14/A posta adresli yerde bulunmaktadır. Bölgenin ana caddelerinden olan Nato Yolu Caddesi üzerinden Doğukent Caddesi istikametinde ilerlerken soldan dik kesen Hocalı Caddesine girilir. Bu Cadde üzerinde ilerlerken Şirintepe Parkı yanından sağa 1014/1.sokağa dönülür. Taşınmaz sokak üzerinde sağ kolda Güler Apartmanında yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz; binanın 1.bodrum katında yer alan Ön cephede kottan dolayı kısmen zemin kat konumundadır. Bina girişine göre sol yanda, sokaktan bakıldığında ise ön cephede yer almaktadır. Wc ler ve açık alan bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 96m2 dir. Taşınmazın içine girilememiştir.Dışarıdan kısmen fotoğraflanmıştır. Projesine uyumsuz olarak otopark alanından yaklaşık 10m2 lik alan dükkan alanı içine dahil edilmiştir. Dükkan vitrin cephesi camlı alüminyum doğrama olup sokağa cephesi yaklaşık 16 metredir. Zeminler seramik,duvar ve tavanlar plastik boyalıdır. Kombi cihazı ve radyatörler görülememiştir. WC kapıları panel kapıdır. Dükkan hali hazırda boş durumdadır.

Bina, 782,98 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, 347 m2 inşaat oturum alanında, 3/B yapı sınıfında, betonarme yapı tarzında ve Ayrık nizamda 2013 yılında inşa edilmiş bir apartmandır. Bina, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kattan oluşmakta olup, binanın dış cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Bina girişi, zemin kattan, 1014/1 sokağa göre sağ yan cepheden, batı cepheden sağlanmaktadır. Zeminler ve 1 metre yüksekliğe kadar duvarlar mermer kaplıdır.Duvarların üzeri ve tavanlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları krom nikelajdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre binanın, Bodrum katında, sığınak, su deposu, su sayaç yeri, hidrofor+ jeneratör, yangın kaçış koridoru,4 otoluk açık otopark ve değerleme konusu 16 b.b. nolu 2. Sınıf pide ve kebap salonu, zemin katında, bina girişi, kapıcı dairesi, ve 3 adet mesken, 1., 2. ve 3. Normal katlarında ise her katta 4 adet mesken bulunmaktadır. Binada 1 adet 2. Sınıf pide ve kebap salonu nitelikli ve 15 adet mesken nitelikli toplamda 16 adet bağımsız bölüm mevcut olup, 1 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 18/04/2013 Tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapudaki niteliği 2.Sınıf Pide Kebap Salonu olarak geçmektedir.