1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Şahintepe Mahallesi'nde İskanlı 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 234m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15226
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 234m2
Ada 36526
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 17/07/2001
Ruhsat Tarihi 16/08/1999
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahintepe Mahallesi, 666.Sokak, Gül Ercan Apartmanı , No: 3/14 Mamak/ANKARA

Açıklama

 Natoyolu Caddesi, Natavega AVM ve Ege Anadolu Lisesine çok yakın konumda, Yapı Kullanma İzin Belgesi olması önemli avantaj, 157.00 m2 kapalı alan ilaveten + 77 m2 lik açık teraslı, AZ KATLI BİNADA DUBLEKS FIRSATI

 Özellikler: 14 bağımsız bölüm numaralı çatı aralı mesken, binanın 3. katında, bina girişine göre sol ön bölümde yer almaktadır. Güney ve doğu yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 3.normal katında antre, salon, 3 oda, mutfak, wc ve balkon bölümleri mevcut olup yaklaşık 115 m2 brüt kullanım alanı bulunmaktadır. Çatı aralığı katında ise hol, 2 oda ve banyo bölümleri ile 1 adet açık teras mevcut olup yaklaşık 42 m2 brüt kapalı kullanım alanı + 77 m2 açık teras alanı bulunmaktadır. Taşınmaz toplamda 157 m2 + 77 m2 açık teras kullanım alanından oluşmaktadır. 

36526 ada, 7 parsel sayılı, 888 m2 “Kargir Apartman” vasıflı taşınmaz üzerinde, 3/B yapı grubunda, 2 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı arası kattan oluşan yapı yer almaktadır. Bina dış cephesi; sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Bina girişi zemin kattan ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina giriş ve koridor zeminleri mermer olup üst kısımları iç cephe boyalıdır. 

 Ulaşım: Şahintepe Mahallesi, 666 Sokak, Gül Ercan Apartmanı, No:3/14, Mamak/ANKARA posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise: Dikimevi metro istasyonu önünden Tıp Fakültesi Caddesi üzerinde Tuzluçayır Anadolu Lisesine kadar düz devam edilir. Işıklı Kavşaktan Nato Yolu Caddesine dönülür. Caddenin devamında sola, taşınmazın bulunduğu 666 Sokağa dönülerek 3 dış kapı no’lu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge, düşük ve orta gelir grubunun ikamet ettiği konut ağırlıklı yerleşim bölgesidir. Taşınmaz Nata Vega Alışveriş Merkezine, İkea AVM’ye, Nato­Yolu Caddesine, parklara, ibadethanelere, sağlık ocağına, ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarına yakın mesafededir. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölge’nin alt yapı sorunu olmayıp, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

 Not: 16/08/1999 tarihli yapı ruhsatı ve 17/07/2001 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.