1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Şahintepe Mahallesi'nde 5+1 180 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 180m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16613
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 180m2
Ada 36530
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 08/11/2007
Ruhsat Tarihi 17/06/2004
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞAHİNTEPE Mah. 678 Sok. TOLGA APT. Apt. No: 3 / 22 MERKEZ / MAMAK / ANKARA

Açıklama

Özellikler: 22 bağımsız bölüm numaralı Çatı Aralı Mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 3. normal katında, bina girişine göre sol ön ve yan(güney ve batı) cephede yer almaktadır. Mimari projesine göre 3 normal katı; brüt 120 m2 alana sahip olup, salon, 3 oda, antre, hol, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden, çatı katı brüt; 60 m2 alana sahip olup, hol, 2 oda, dış ve yaklaşık 55 m2 lik açık teras hacimlerinden oluşmaktadır. Konu taşınmaz toplam kapalı 180 m2 alanlıdır. 

Konu taşınmaz 907 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilen bina 7 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina; ayrık nizam tarzında, 3 bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Konu taşınmazın yer aldığı bina girişi zemin kat seviyesinden güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın 3. bodrum katında; sığınak, su deposu, hidrofor alanı, kapalı otopark alanı, 2. bodrum katında; 2 adet bağımsız bölüm, kapıcı dairesi, eklenti kömürlük alanları, 1. bodrum katında; 4 adet bağımsız bölüm, zemin katında; bina girişi, 4 adet bağımsız bölüm, diğer 2 normal katında her katta 4er adet bağımsız bölüm, 3. normal katında; 19-20-21 no'lu bağımsız bölüm, 22 no'lu çatı aralı bağımsız bölüm yer almakta olup, binada toplam 22 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cepheleri mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri mermer, duvarları saten plastik boyalıdır. Binada ısıtma sistemi doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Şahintepe Mah. 678 Sok. Tolga APT. Apt. No: 3 / 22 Merkez/Mamak/ ANKARA adreslidir.

Not: 17.06.2004 tarih 224 numaralı Yapı Ruhsatı ve 08/11/2007 tarih 368 numaralı Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.