1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Şahintepe Mahallesi'nde 206 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 206m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17599
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 206m2
Ada 36538
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 25.09.2002
Ruhsat Tarihi 25.06.1999
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahintepe Mahallesi, 676 Sokak, Suat Kuş Apt. No:7/18 MAMAK / ANKARA

Uzman Görüşü

"Natoyolu Caddesi üzerinde kuzeybatı yönde ilerlerken sağ tarafta kalan Hocalı Caddesi üzerinde konumlu, bahçesi ve açık kapalı otoparkı olan binada, projesine göre toplamda yaklaşık brüt 140 m2+ Teras (yaklaşık 66 m2) SON KAT DUBLEKS" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 3. Normal katta yer alan 18 bağımsız bölüm nolu mesken bina girişine göre sağ arkada kalmakta olup, güneybatı yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 3. Normal katında; salon, 2 oda, mutfak, antre, wc ve 2 balkon mahalleri mevcut olup yaklaşık 94 m2 brüt alanlıdır. Çatı katında; 2 oda, banyo, antre ve 1 adet açık teras mahalleri mevcut olup yaklaşık 46 m2 brüt kapalı alan + 66 m2 açık teras alanlıdır. Terasla birlikte 206 m2'dir.Taşınmaz pencere doğramaları pvc malzemedir. Taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz kombili ısınma sistemlidir. Taşınmazın tapu vasfı ÇATI ARALI MESKEN'DİR.

Bağımsız bölümün bulunduğu bina, 36538 ada, 1 parselde, 761 m2 arsa üzerinde konumlanmış olup ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, 3/B yapı grubu, 2 bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 6 katlıdır. Onaylı mimari projesine göre göre 2. Bodrum katında; ortak alanlar, 1. Bodrum katında; 1, 2, 3 bağımsız bölüm nolu meskenler ile bina girişi, zemin katta; 4, 5, 6, 7 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. Normal katta; 8, 9, 10, 11 bağımsız bölüm nolu meskenler 2. Normal katta; 12, 13, 14, 15 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3. Normal katta; 16, 17, 18, 19 bağımsız bölüm nolu çatı aralı meskenler olmak üzere toplam 19 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binaya giriş kuzey yönünden olmak üzere 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi, merdivenler ve koridor zeminleri mermer kaplamadır.

Ulaşım: Gayrimenkul Şahintepe Mahallesi, 676. Sokak, Kuş Apartmanı, No: 7/18 Mamak / ANKARA adresinde bulunur. Taşınmaza ulaşım; Nato Yolu Caddesi üzerinden Şahintepe Mahallesi istikametinde ilerlerken sola Hocalı Caddesine ve hemen ardından yeniden sola 666. Sokağa dönülür. Yaklaşık 40 m. sonra sağa 676. Sokağa dönülür ve hemen sağda, köşe parsel üzerinde konu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz konum olarak Mamak ilçe merkezine yakın ve merkezi bir noktada yer almaktadır. Bölge tamamen konut fonksiyonlu gelişim göstermekle birlikte, konut amaçlı kullanılan 4 katlı, 5­25 yıllık yapılar mevcuttur. Cadde üzerinde yer alan binaların zemin ve bodrum katları genel olarak ticari faaliyetlere yönelik kullanılmaktadır. Bölgede eğitim kurumu, sağlık kurumu ve ibadethane bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlamaktadır. Bu bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 25.09.2002 tarih ve 5099 sayılı İskan belgesi ve 25.06.1999 tarih ve 98 sayılı Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 18 nolu kömürlük taşınmaza aittir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.