1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Peyami Safa Mahallesi'nde 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18114
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 36850
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Peyami Sefa Mahallesi 327. Sokak Sema Apartmanı No:41/19 Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler: Mesken vasıflı 19 numaralı bağımsız bölüm, binanın 2. normal katında yer almakta olup, kuzeybatı ve kuzeydoğu yönlerine cephelidir. Bina girişine göre 2. normal katta sağ ön cephede konumlu olan dairedir. 327. Sokak üzerinden binaya bakıldığında ise konu taşınmaz, 2. normal katta sol ön cephede konumlu olan dairedir. Tasdikli mimari projesi üzerinden yapılan ölçüme göre 105,00 m² brüt alanlıdır. 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş, wc bölümlerinden oluşmakta olup, üç adet balkonu bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul, 974,00 m² alanlı, 36850 ada 2 parsel üzerinde yer almaktadır. Parselin kuzeybatı (ön) cephesi 327. Sokağa, güneybatı (yan), kuzeydoğu (yan) ve güneydoğu (arka) cepheleri diğer parsellerde yer alan binalara bakmaktadır. Ana taşınmaz, betonarme karkas ve ayrık nizam inşa edilmiş olup, 4 bodrum kat+zemin kat+3 normal kat+çatı katından oluşmaktadır. 4. bodrum katta; sığınak, kömürlükler, su deposu, hidrofor, 3. bodrum katta; 2 adet mesken, kapıcı dairesi, kömürlükler bulunmaktadır. 2. bodrum, 1. bodrum, zemin ve 3 normal katın her birinde 4 adet mesken bulunmakta olup, bina toplam 26 bağımsız bölümlüdür. 3. katta yer alan taşınmazlar çatı aralı mesken niteliğindedir. Ana taşınmaz, binanın sol yan cephesinden kuzeydoğu yönden, 1. bodrum kat seviyesinden girişli yaklaşık 20 yıllık binadır. Dış cephe duvarları sıva üzeri akrilik boyalıdır. Dış cephede ısı yalıtımı bulunmamaktadır. Bina, asansörsüzdür. Arka ve ön bahçesinde açık otopark mevcuttur. 

Ulaşım: Ankara ili, Mamak ilçesi, Peyami Sefa Mahallesi, 327. Sokak üzerinde konumludur. Tıp Fakültesi Caddesi üzerinden, Tuzluçayır Kavşağı istikametine doğru gidildiğinde sağa girişi bulunan Bağlarbaşı Caddesine dönüp, 100 metre ilerledikten sonra sola 325. Sokağa dönülür. Ana taşınmaz, 325. Sokağın bitiminde yolun tam karşısında, 327. Sokak üzerinde yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu çevrede yapılaşmalar tamamlanmış olup, bölgede genellikle konut binaları bulunmaktadır. Mehmet Tıp Fakültesi Caddesi üzerinde ticarethaneler mevcuttur. Günlük sosyal ihtiyaçlar bu cadde üzerinde yer alan dükkânlar vasıtasıyla karşılanabilir. Bölgede alt-orta gelir grubuna mensup kişiler yaşamaktadır. Bağlarbaşı ve Tip Fakültesi Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile bölgenin diğer semtlerle olan ulaşımı sağlanmaktadır. Okul, park, cami, hastane yürüyüş mesafesindedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.