1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Durali Alıç Mahallesi'nde 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17331
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 36664
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Durali Alıç Mah. 936/1 Sok. No:2/2 Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler: 2 Bodrum kat, 2 bağımsız bölüm numaralı mesken; bina girişine göre ve 938/1.Sokak üzerinden bakıldığında arka solda yer almakta olup. kuzey ve batı yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre, 105 m2 kapalı alanlı olup, Salon, oda+mutfak, oda, çamaşır odası, sandik odası, antre ve banyo, wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Binada asansör ve kapalı otopark mevcuttur. 

Ana gayrimenkul, 1371,59 m2 arsa ve üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre 4 bodrum+zemin+3 normal kattan oluşmakta olup, 4.bodrum katta: 20 araçlık kapalı otopark, 3.bodrum katta: 1 numaralı mesken, 34 nolu dükkan, 35 numaralı 2.sinif pide salonu ve kapıcı dairesi, 2.bodrum katta: 2 ila 5 numaralı meskenler, kazan dairesi, su sayaçları, su deposu, hidrofor ve jeneratör, 1.bodrum katta: 6 ila 9 nolu meskenler, zemin katta: 10 ila 15 numaralı meskenler, 1 ila 3.katlarda her katta 6 adet mesken olmak üzere toplamda 33 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi 936/1.Sokak üzerinden, zemin kattan ve güney cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama camlı kapıdır. 

Ulaşım: Ankara ili, Mamak ilçesi, Durali Alıç Mahallesi, 938/1.Sokak, Hasret Apt., No:2/2 posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise; bölgenin bilinen noktalarından olan 928.Cadde üzerinde güneydoğu istikametinde ilerlerken Akşemsettin Pazaryerini geçmeden sağa 927.Sokağa ve ardından ilk sola 937.Caddeye girilir. Bu cadde ile 936/1.Sokağın birleştiği yerde köşe konumda yer alan 2 nolu Hasret apartmanıdır. Taşınmazın yakın civarında Akşemsettin pazaryeri, Şehit Piyade Er Murat Eroğlu İlkokulu bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım taşınmazın yakın civarında yer alan 928.Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarla sağlanmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup, kamu yararından istifadesi tamdir. Bölge orta ve alt gelir tarafından tercih edilmektedir. 

Not: Taşınmazın konumlandığı parsel 1/1000 uygulama imar planina göre konut alanı lejantlı, ayrık nizam 4 kat, Hmax:14,10m, yoldan 5,5m ve 4m, yan parsellerden 3m çekme mesafesi olacak şekilde yapılaşma şartlarına haizdir. Tarafımıza ibraz edilen tapu ile değerlemesi yapılan taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün ada/parsel bazında yerinin doğruluğu imar paftasından, bağımsız bölüm bazında konumu Mamak Belediyesi'nin imar arşivinde ve TKGM sistemindeki mevcut 04.10.2012 onay tarihli mimari projesi incelenmek suretiyle tespit edilmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.