COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Bostancık Mahallesinde 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12465
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 37084
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bostancık Mahallesi, 1582 Sokak, Sabır Apartmanı No:6/18, Mamak/ANKARA

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Planlı yapılaşmaya sahip bölgeDE, toplu taşıma imkanları iyi, Taşça İlköğretim Okulu, Peyami Safa İlköğretim Okulu, Muammer Aksoy Parkı yakın konumlu, GENÇ BİNADA, 3 oda salon 105,00 m2 SON KAT KÖŞE DAİRE
Özellikler:
18 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 3. normal katında, 1582 Sokak cephe hattına göre sağ yan ve ön cephede, bina girişine göre sağ yan ve arka cephe konumlu olup kuzey ve doğu cephe mesken niteliğindedir. Taşınmaz brüt: ~105 m2 kullanım alanına sahiptir. Antre­hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın bulunduğu bina III B yapı sınıfında, ayrık nizamda, 1 bodrum + zemin + 3 normal kat 
olarak inşa edilmiştir. Binanın 1. bodrum katında, 2 adet mesken, elektrik odası, jeneratör odası, sığınak, su sayaç yeri, su deposu; zemin katında 4 adet mesken ve bina girişi; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 4'er adet mesken bulunmakta olup bina toplam 18 adet meskenden meydana gelmektedir. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyadır akrilik boyalıdır. Girişi 1582 Sokak cephe hattına göre zemin kat sol yan (Güney) cepheden sağlanmaktadır. Binanın otoparkı bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Bina 7 yaşındadır.
Ulaşım:  Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Bostancık Caddesi'nden Karapürçek 
mahallesi yönünde ilerlerken sağ kolda yer alan 1582 Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz 1582 Sokak üzerinde güney cephe doğrultusunda sol kolda yer almaktadır.
Not: NO:489­ Tarihi:03/11/2010 ­ Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.