COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Başak Mahallesi'nde 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16966
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 38815
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Doğalgaz Sobası
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Başak Mahallesi Karapürçek Caddesi Bayburt Apartmanı 2. Kat No:98/ 6 Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler: 2. Normal kat 6 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 110 m2 alana sahiptir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkondan oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 1.171.00 m2 alanlı, 38815 ada 12 parsel üzerinde yer almakta olup, parselin kuzey (ön) cephesi Karapürçek Caddesi'ne, doğru (yan) cephesi Başak Caddesi'ne cepheli olup, batı (yan) ve güney (arka) cepheleri diğer parsellere bakmaktadır. Betonarme karkas ve ayrık nizam inşa edilen bina; 2 bodrum kat+zemin kat+3 normal kattan oluşmaktadır. 2. bodrum katta; otopark, su deposu, hidrofor+jeneratör yeri, su sayaç yeri, sığınak, 1. bodrum katta; otopark ve dükkanlara ait depolar bulunmaktadır. Zemin katta ; 13, 14, 15, 16 numaralı dükkanlar, 1. normal katta; 1, 2, 3, 4 numaraları meskenler, 2. normal katta; 5, 6, 7, 8, numaralı meskenler, 3. normal katta; 9, 10, 11, 12 numaralı meskenler olmak üzere binada toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaz, Karapürçek Caddesi üzerinden binaya bakıldığında, binanın ön cephesinden kuzey yinden zemin kattan girişli yaklaşık 10 yıllık binadır. Dış cephe duvarları sıva üzeri boyalıdır. Dış cephede ısı yalıtımı bulunmamaktadır. Bina girişi zeminleri, merdivenler, kat holü zeminleri ile kay holü ve merdiven kovası duvarları yaklaşık 1.5 metre yüksekliğinde mermer kaplama olup, üzerinde kalan kısımlar alçı sıva üzeri boyalıdır. Bina, asansörsüzdür. Binanın bodrum katında otopark bulunmaktadır. Bina giriş kapısı ile merdiven korkulukları ferforje olarak imal edilmiştir. Binada, doğalgaz bağlantısı mevcuttur.

Ulaşım: Turgut Özal Bulvarı (Samsun Yolu) Üzerinde, Siteler Mobilya Atölyelerini sol kolumuza alıp, Kayaş istikametine doğru ilerlediğimizde, Çiğiltepe Askeri Lojmanlarını geçtikten sonra sola Bostancık Caddesi yönüne dönüp Karapürçek yönüne doğru yaklaşık 3.5 km ilerlediğimizde Hüseyin Gazi Kavşağına ulaşırız. Kavşaktan karşıya Karapürçek Caddesi yönüne devam ettiğimizde ana taşınmaz yaklaşık 1 km ileride, Karapürçek ile Başak Caddelerinin kesiştiği köşede sağ kol üzerinde konumludur. Karapürçek ve Başak Caddeleri üzerinden geçen toplu taşıma araçaları ile bölgenin diğer semtlere olan ulaşımı sağlanmaktadır. Gayrimenkul, Turgut Özal Bulvarına 5 km, Kızılay merkeze yaklaşık 20 km mesafededir. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup; bölgenin altyapı ve Belediye hizmetlerinden istifadesi tam olarak sağlanmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.