COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Kızılcahamam Yenice Mahallesinde 129 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 2 129m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13136
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 129m2
Ada 154
Parsel 941
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 41

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YENİCE MAH. DELİ İMAM CAD. NO: 18 / 41 KIZILCAHAMAM / ANKARA (UAVT: 1684302464)

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Yenice mah. Deli İmam Cad. No: 18 / 41 kızılcahamam / ankara (UAVT: 1684302464) posta adresinde konumlu 41 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmazın konum tespiti dışarıdan yapılmıştır. Taşınmaz tarif olarak; Deli İmam Caddesi üzerinde doğu istikametinde devam ederken, söz konusu caddenin solunda konumludur. Değerleme konusu taşınmazın yer aldığı bölge, orta gelir grubu tarafından tercih edilen bir yerleşim bölgesi olarak dikkat çekmektedir. Taşınmazın yer aldığı bölgede 7-8 katlı yapılar yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım yakın çevrede, cadde üzerinde seyreden toplu taşıma araçları ile ve özel araç ile sağlanmaktadır. Taşınmazın ticari ve günlük ihtiyaçları yakın çevrede yer alan küçük-orta ölçekli işletmelerden sağlanmaktadır. Taşınmaza yakın mesafede benzer yapılar okul, cami yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz zemin kat bina girişine göre sağ ön cephede konumludur. Taşınmazın Salon + 3 oda + Mutfak + Banyo + 2 Balkon alanlarından oluşmaktadır.  Taşınmazın 129 m2 hacmi vardır.

Ana bina 9 ( 4 Bodrum + Zemin + 4 Normal Kat) kattan oluşmaktadır. Kat sahanlıkları ve basamaklar mermer kaplamalıdır.

Not: Taşınmaz kat mülkiyetlidir.