0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Kızılcahamam Çarşı Mevkiinde 71 m2 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 71m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18793
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
71m2
Ada:
160
Parsel:
35
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
03.06.1996
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Ortaklar Apartmanı, No:14/4, Kızılcahamam / ANKARA

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, ulaşım sorunu olmaması, çarşı merkezine yakın konumlu olması sebebiyle talebin yüksek olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat seviyesinden, güney cepheden giriş sağlanan binada, bina girişine göre zemin kat sağ cephede yer almakta olup kuzey, güney ve doğu yönlerine cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, antre-hol, mutfak, harici lvb-wc, genel banyo hacimlerinden oluşmakta olup ~71m2 alana sahiptir. Mimari projesine göre odalardan birisine giriş salon içerisinden sağlanmaktadır.

Bina girişi projesi ile uyumlu olarak zemin kat seviyesinden, güney cepheden, Cumhuriyet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın bodrum katında bağımsız bölümlere ait depolar, meskenler yer almaktadır. Bina dış cephesi boyalı olup bina giriş kapısı ise ferforjedir. Bina içerisine girilemediğinden bina iç mahalleri hakkında bilgi sahibi olunamamıştır. Mimari projesine göre ana taşınmaz dahilinde asansör ve otopark bulunmamaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölgenin teknik alt yapısı tam olup ulaşım problemi bulunmamaktadır. Bölge alt ve orta gelir seviyesine sahip bireyler konut kullanımlı olarak tercih edilen eski bir yerleşim bölgesidir. Bölgeye, çarşı merkezine yakın konumlu olması sebebiyle talep yüksektir. Taşınmazın cepheli olduğu Cadde üzerinde ticari aktivite, araç ve yaya yoğunluğu düşüktür. Bölgede Ankara Caddesi ve Şehit Mehmet Erdem Caddesi önemli iki ticari aks haline gelmiştir. Bölgede 2-3 katlı eski yapılaşmalar ve yer yer 5 katlı yeni yapılaşmalar mevcuttur. Yakın çevrede benzer vasıflı meskenler, 15 Temmuz Demokrasi Parkı, Kızılcahamam Kaymakamlık Binası, Kazım Karabekir İ.Ö.O ve boş arsalar yer almaktadır

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 03.06.1996 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Yenice Mahallesi'ne kayıtlıdır. Isıtma sistemi hakkında ve iç özellikler hakkında bilgi yoktur. Görerek teklif vermeniz önerilir. 
Taşınmaz tapuya ve  projesine göre  4 numaralı bağımsız bölüm iken trampa mevcut olduğundan bina girişine göre sol tarafta bulunan 3 numaralı bağımsız bölüm satılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Tapuda 4 nolu bağımsız bölüm yerinde 3 numaradır . 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.