Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Keçiören Uyanış Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 167m2

Özellikler

Tapu no 8435
Ada 32942
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ankara İli, Keçiören İlçesi, Uyanış Mahallesi, Gülbaba Caddesi, Beşiktaş Apartmanı, No:158 / 4

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Anavatan Caddesi ile Gülbaba Caddesinin kesişimi baz alınarak Gülbaba Caddesi üzerinde yaklaşık 1 km ilerlediklten sonra sağ tarafta Gülbaba Caddesi ile 1098. sokağın kesişiminde bulunan ana taşınmaza ulaşılır.
Özellikler: Taşınmaz binanın 3. normal kat + çatı katında yer almakta olup 5+1 hacimli, 167 m2 kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 275 m2 alanlı arsa üzerine betonarme yapı cinsinde, ayrık nizamda, 2 bodrum + zemin + 3 kat + çatı katı olmak üzere toplam 7 katlı olarak inşa edilmiştir. Binada toplam 5 adet bağımsız bölüm ( 4 adet mesken ve bir adet dükkan) bulunmaktadır. 3. katta yer alan 4 nolu mesken çatı arası kullanımlıdır. Bina girişi zemin kat, ön cepheden, Gülbaba Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri ince sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve bina içi merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina giriş zemini, ortak alanların zeminleri ve merdivenler mermer kaplıdır. Bina içi duvarları mineral kum sıvalıdır. Doğalgaz tesisatı kurulu olan binada çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.  Taşınmazın projede 145m2 olduğu tespit edilmiştir.
Not: 28/12/2001 tarihli yeni yapı yapı kullanma izin belgesi (iskan) mevcuttur.