COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Ufuktepe Mahallesi'nde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 193m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17150
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 193m2
Ada 31249
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 09.09.2011
Ruhsat Tarihi 23.05.2002
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ufuktepe Mahallesi, Şehti Süleyman Efe Caddesi, Çağlayan apartmanı, no:8 /14 KEÇİÖREN / ANKARA

Uzman Görüşü

"Efe Caddesi üzerinde, mimari projesine göre brüt 142 m² alanlı olup; 3.katı brüt 120 m2 olmak üzere salon, 3 oda, 2 balkon, WC, banyo, mutfak mahallerinden oluşmakta, çatı kat ise 22 m2 olup. 1 oda ve 48 m2 teraslı, iskanlı olması, güneydoğu cephe DUBLEKS" daire olması sebebiyle avanyajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 14 b.b. nolu taşınmaz projesine göre 3. katta, sağ ön tarafta yer almaktadır. Toplamda brüt 145m2+48m2 teras alanlı olup 3. katta antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, 2 balkon bölümleri bulunmakta brüt 122m2, çatı katta antre, 1 oda, teras bulunmakta brüt 23m2+48m2 teras alanlıdır. Dışarıdan yapılan gözlemde 48m2 teras bölümü ile ortak alan niteliğinde olan 33m2 çatı boşluğunun üstü çatı örtüsü etrafı ahşap doğrama arası camekan ile kapatılarak kapalı kullanım alanına dahil edildiği tespit edilmiştir. Ortak alan olan çatı boşluğundan yapılan büyütme yapılmıştır. Taşınmaz Çatı katlı meskendir. Taşınmaz mevcutta 193 m2 kullanım alanına sahipken, projesine göre 145 m2'dir. Taşınmazın kömürlük eklentisi vardır.

Ana taşınmaz 1105m2 arsa üzerine ayrık nizam betonarme yapı tarzında bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat, çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, eklenti kömürlükler, su deposu, zemin katta 4 mesken, 1. katta 4 mesken, 2. katta 4 mesken, 3. katta 4 çatı aralı mesken olmak üzere toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin katta güney cepheden olup giriş kapısı alüminyum camekanlı kapıdır. Bina içinde zemin mermer kaplı, duvarlar 150cm mermer üzeri baskı boyalıdır. Binanın cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina önünde açık otopark alanı mevcuttur.

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Ufuktepe Mahallesi, Şehit Süleyman Efe Caddesi, Çağlayan Apartmanı, No:8/14 posta adresinde yer almaktadır. Açık tarifi; Osmangazi Caddesi üzerinde kuzeye doğru ilerlerken sola Şehit Süleyman Efe Caddesi'ne dönülüp ilerlendiğinde sağ kol üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut yerleşim alanı olup yakın çevresinde benzer özelliklerde 4­5 katlı apartmanlar yer almaktadır. Ulaşım Osmangazi Caddesi üzerinden geçen toplu taşım araçları ile sağlanmaktadır. bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 23.05.2002 tarih, 174 sayılı yapı ruhsatı ve  09.09.2011 tarih 430 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.