1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Keçiören Karşıyaka Mahallesi'nde 3+1 119 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 119m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17250
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 119m2
Ada 1892
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 18.05.2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mah.Zafer Cad.Ezel Apt.No:14/8 Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1. kat 8 bağımsız bölüm nolu "mesken"dir. Mesken; doğu cepheden ve 1. bodrum kattan sağlanan bina girişine göre sol arka tarafta, sokağa göre arka cephede yer almakta olup güney ve batı cephelidir. Mimari projesine göre yaklaşık brüt 119 m2 kullanım alanlı olup; antre, salon, mutfak, 3 oda, banyo, duş, wc, balkon bölümlerinden oluşmaktadır. 

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan binadan ibarettir. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. Arsa bölümü: 1000 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgene yakın formda, topoğrafik olarak orta eğimli bir yapıdadır. Doğudan Zafer Caddesi, kuzeyden Conk Bayırı Caddesi cephesi bulunmaktadır. Diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Bina bölümü: Parsel üzerinde bulunan yapı bodrum+zemin+3 normal kat+ çatı kattan oluşan betonarme bina yer almaktadır. Zafer Caddesi üzerinden binaya bakıldığında bina girişi 1. bodrum kat ortada doğu cephede yer almaktadır. Binanın bodrum katında 1 ve 18 nolu meskenler sığınak, otopark, zemin katında; 2,3,4,5, bağımsız bölüm numaralı meskenler, bina girişi, 1. normal katında 6,7,8,9, bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında 10,11,12,13 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. normal katında 14,15,16,17 bağımsız bölüm numaralı meskenlerden toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası boyalıdır. Giriş kapısı aynalı camlı ahşap kaplamalı çelik doğrama, giriş holü zeminleri mermerit duvarları granit kaplama, kat holleri zemini ve merdiven basamakları mermerit kaplama, tüm bu mahallerin tavanları ise plastik boyalıdır. 

Ulaşım: Bağlum Bulvarı üzerinde kuzey yönde ilerlerken bulvarı sağ koldan kesen Çağrı Caddesi kesişiminden, Çağrı Caddesi İstikametinde doğu yönde girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 600 metre ilerledikten sonra cadde bitiminde sağa ve taşınmazın da üzerinde yer aldığı Zafer Caddesi istikametinde dönülerek güney yönde yaklaşık 250 metre ilerledikten sonra sağ kolda, batı yönde yer alan 14 kapı numaralı, taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. 

Not: 18.05.2017 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.