COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Gümüş Şehir Sitesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 188m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17766
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 188m2
Ada 34899
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 14
İskan Tarihi 30/12/2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B blok-14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atapark Mahallesi 1380 Sokak Gümüş Şehir Sitesi B blok No:2B/14 Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellik: Atapark Mahallesi Gümüş Şehir Sitesi'nde B Blok 14 bağımsız bölüm nolu Konut: Bloğun 1.katında, bloğun zemin kat girişine göre sol on köşede bulunup doğu ve güney cephelidir. Projesine göre brüt 188 m2 olup antre, hol, 4 oda, salon, mutfak, giyinme odası, banyo, ebeveyn banyo, wc, 3 adet balkon düzenindedir. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkul 13.756m2 arsa üzerine ayrık nizam betonarme yapı tarzında, A-B-C-D blok olmak üzere 4 adet bloktan şeklinde 2017 yılında inşa edilmiştir. B Blok site girişine göre sol ön tarafta, parselin ise kuzeydoğu köşesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu B Blok, mimari projesine göre 4 bodrum+ zemin+ 14 normal kattan oluşmaktadır. Bloğun 4.Bodrum katında kapalı otopark, 3.Bodrum katında engelli girişi jimnastik salonu, sauna, kapıcı bölmesi, 1--2 nolu mesken. 2. Bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi, 3- 4 nolu mesken, 1. Bodrum katında 4 adet mesken, zemin katında binal girişi, 4 adet mesken, 1-14 normal katın her birisinde 4 er adet mesken olmak üzere toplam 88 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projeye göre blok girişi zemin kat. 340. Cadde üzerinden doğu yönündendir. Uygulamada blok girişi olarak 3.Bodrum kat güney cephedeki engelli girişi kullanılmakta olup zemin kat girişinin kullanılmadığı bilgisi alınmıştır. Blok dış cephesi isi yalıtımı yapılmış ve sıva üstü boyalıdır. Binaya ait kapalı otopark bulunmaktadır. Binada ısınma. merkezi sistem ile sağlanmaktadır. Yangın merdiveni ve 3 adet asansör vardır. Site çevresi bahçe duvarı ile çevrilmiş, peyzaj düzenlemesi yapılmış olup güvenlik kontrol noktasından siteye giriş sağlanmaktadır. Ana taşınmazın güvenlik, asansör, otopark gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Ankara İli, Keçiören ilçesi, Atapark Mahallesi, 1380 Sokak, Gümüş Şehir Sitesi, B Blok, No:28/14 posta adresinde yer almaktadır. (UAVT 14 2736439577 - UAVT 16: 1542480577). Açık tarifi ise Bölgenin ana arterlerinden olan Yozgat Bulvarı üzerinden kuzey istikametinde ilerleyip sağa 1481 Sokağa dönülür. İlerden sola dönülerek 301 Sokak istikametinde devam edilir. Yaklaşık 500 metre sonra sola doğru Çambaşı Caddesine dönülür ve ilerde sol tarafta bulunan Gümüş Şehir Sitesine ulaşılır. Bölgede genel olarak 4-5 katlı yapılar ve yüksek katlı yeni yapılan siteler bulunmaktadır. Bölgenin her türlü teknik alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım Çambaşı Caddesi üzerinden geçen toplu taşım araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: 30/12/2017 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı)bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.