COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Bademlik Mahallesinde 1+1 87 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 87m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9472
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 30511
Parsel 22
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bademlik mahallesi, 1147.sokak, Yakut Apt. NO:26/4 Keçiören /Ankara

Açıklama

Ulaşım: Anavatan Caddesi ile Bademlik Yolu Caddesi kesişiminden başlanıp, Bademlik Yolu Caddesi üzerinden yaklaşık 800 m devam edilir ve devamında Necip Fazıl İlkokulundan sola 1146.sokağa dönülür ve hemen 50 m sonra tekrar sola taşınmazın bulunduğu 1147. sokağa dönülür taşınmaz bu sokak üzerinde 26 kapı nolu Yakut apartmanında yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir  merkezine yaklaşık 10 km mesafededir. Taşınmaza yakın konumlu cadde üzerinde küçük ölçekli ticari İşletmeler ve alışveriş merkezleri vardır. Bölgede yapılaşma %90 seviyelerinde olup, iç kesimlerde ve ana cadde üzerinde 4-­5 katlı, binalar vardır. Yapılaşma bölgede kooperatif usulü ve yap-­sat modeli ile eşit düzeyde devam etmekte olup, bölgenin gelişme düzeyi son 7­-8 yılda artış göstermiştir. Son Yıllarda bölgeye talep yoğunluğu artmış olup, bölgede orta seviyede yapılar yapılmaya başlanmıştır. Bölgenin şehir merkezine ulaşımı hususi araçlar ve toplu taşıma araçları ile sürekli olarak sağlanmaktadır. Bölgede üstyapı tamamlanmış olup, taşınmazın karşısında  keçiören Belediyesi Bademlik Zümrüt Yaşam Alanı, Necip Fazıl İlk Öğretim Okulu, Turgut Altınok Camii ve Abdullah Erköse Parkı mevcuttur.Bölgede genellikle orta gelir düzeyli kesim ikamet etmekte olup, yapılaşmanın hızlı olması sebebi ile semt oturanları bu bölgeyi tercih etmektedir.
Özellikler: Taşınmaz binanın 1.bodrum katında bina girişine ve sokak cephe hattından binaya bakılınca ön ve sol yan cephede, güney ve

doğu konumlu meskendir. Taşınmaz antre, salon+yatma nişi, mutfak, sandık odası, kiler, banyo ve WC oluşmakta olup toplam brüt 87 m2 deposu ve 2.bodrum katta eklenti  yaklaşık 3,50 m2 kömürlüğü vardır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Not: 12/08/2005 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.