COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi'nde 3+1 125 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17776
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 1212
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi 806. Sokak Murat Apartmanı No:8 /10 Gölbaşı/Ankara

Açıklama

Özellikler: T10 numaralı bağımsız bölüm, bina girişine göre 1.kat, sağ arka kolda, 806. Sokağa göre sol arka kolda konumlu olup kuzeybatı ve kuzeydoğu yönlerine cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre 125 m2 alana sahip olup 3 oda, salon, mutfak, genel banyo, harici wc, duş, antre, hol ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

1212 Ada 7 parsel geometrik şekil olarak amorf yapıda olup eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Konu parsel güneybatısında 806. Sokak, diğer yönlerde ise imar parselleri ile sınırlıdır. 1212 Ada 7 parsel üzerinde ayrık nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde, 2 bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat olarak inşa edilmiş toplam 6 katlı yapı yer almaktadır. Binaya giriş projesine uygun olarak 1. bodrum kat seviyesinden, binanın güneydoğu cephesinden sağlanmaktadır. (Bina girişi zemin kotlarının vaziyet planı ve 1. bodrum kat planı üzerinde çakıştırılması ile tespit edilmiştir.) Mimari projesine göre ana taşınmazın 2. bodrum katında sığınak, su sayaç yeri, su deposu, b.b. ait 4 adet depo, 1. bodrum katında bina girişi, kapıcı dairesi, 3 adet mesken nitelikli b.b., zemin ve normal katların her birisinde ise 4 adet mesken nitelikli b.b. olmak üzere bina dahilinde toplam 19 b.b. yer almaktadır. Mimari projesine göre ana taşınmaz dahilinde asansör mevcut olup binanın arka cephesinde açık otopark bulunmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı olup bina giriş kapısı ise ferforjedir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Dumlupınar Bulvarı üzerinde Gölbaşı istikametinde ilerlenirken, Gölbaşı ilçesi girişinden, Gölbaşı Şehir Parkı önünden sağ istikamete Haymana Bulvarına daha sonrada ilk sağa 806. Sokağa dönülür. Taşınmazın dahilinde yer aldığı ana taşınmaz 806. Sokak üzerinde -140m kadar ileride sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin teknik alt yapısı tam olup ulaşım problemi bulunmamaktadır. Bölge orta gelir seviyesine sahip bireylerce tercih edilen bir yerleşim bölgesidir. Bölge geneline 4 katlı apartman tipi yapılaşma hakim olup Haymana Bulvarı bölgenin önemli ticari akslarındandır. Yakın çevrede benzer vasıflı taşınmazlar, park alanları, semt pazarı yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.