1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 138m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17759
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 138m2
Ada 46663
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Osman Avcı Mahallesi Şehit Mehmet Çavuş Caddesi Kutlu Apartmanı Bina No: 10 Kat:Zemin D: 2 Etimesgut /Ankara

Açıklama

Özellik: Zemin katta yer alan 2 bağımsız bölüm nolu gayrimenkul onaylı mimari projesine göre, 138 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, 3 oda, salon, mutfak, antre-hol, 2 banyo, wc, giyinme odası ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın balkonlarının katlanabilir cam sistemiyle kapatıldığı görülmüştür. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Konut nitelikli taşınmazın bulunduğu bina, 2100,00 m2 yüz ölçümüne sahip. 46603 ada, 1 parsel üzerine kurulmuş olup. 3/B grubu yapı cinsinde, Zemin + 5 Normal Kat olarak inşa edilmiştir. Binaya giriş. Şehit Mehmet Çavuş Caddesi göre arka cepheden doğu cepheden) ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın tüm dış cepheleri normal diş cephe boyalı ve mantolaması yapılmıştır. 2 nolu taşınmaz zemin katta ve bina girişine göre arka ve sol yan cephede güneybatı) yer almaktadır. Binada açık otopark alanı ve yeşil alan bulunmakta olup, çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır. BINA ORTA BAKIMLIDIR. Ana taşınmazın, Etimesgut Belediyesi İmar Müdürlüğü Arşivinde ve Tkgm Webtapu Portalı Arşivinde incelenen onaylı mimari projesine göre, sığınak, müştemilat, kapıcı dairesi, 1 ve 2 bağımsız bölüm no'lu daireler, 1. Normal katında: 3, 4, 5 ve 6 bağımsız bölüm nolu daireler. 2. Normal katında: 7.8, e ve 10 bağımsız bölüm no'lu daireler, 3. Normal katında:11, 12, 13 ve 14 bağımsız bölüm no'lu daireler, 4. Normal katında; 15, 16, 17 ve 18 bağımsız bölüm no'lu daireler. 5. Normal katında 19. 20. 21, 22 ve 23 bağımsız bölüm nolu daireler bulunmaktadır. Ana taşınmazda asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz. Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehit Mehmet Çavuş Caddesi, Kutlu Apartmanı, Bina No: 10, Kat: Zemin D:2 Etimesgut / ANKARA posta adresinde ve 30.0708939129, 32.6534392514'koordinatlar üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina, Fatih Sultan Mehmet Bulvarına, 1410 Caddeye, Malazgirt 1071 Caddeye, okullara, pazar alanına, askeri alanlara, metroya, hastanelere, Ankara Çevre Yoluna, parklara ve yeşil alanlara yakın mesafede yer almaktadır. Bölge genelinde son zamanlarda yaşanan dönüşüm süreci ile başlayan yeni yapılaşmalar bölgenin çehresini değiştirmeye başlamıştır. Taşınmaza ulaşım, Şehit Mehmet Çavuş Caddesi üzerinden çalışan toplu ulaşım araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede konut kullanımlı yapılar yer almaktadır. Teknik altyapılar tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Bölgede son yıllarda düzenli yapılaşmada artış gözlemlenmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge konut fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Ayrıca bölgede çarşı ve avm tarzı ticari yapılar da bulunmaktadır. Bölge %90-%95 arasında yapılaşma oranına sahip olup, genellikle yapılar yüksek katli site tarzı olup, sokak cepheli olanların tamamı konut, cadde ve bulvar cephelilerin ise ticari özelliği de bulunmaktadır.

Not: 13/07/2006 tarihli mimari projesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Şeker Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.