1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Etimesgut İstasyon Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13601
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 45485
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 09/07/2004
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara ili, Etimesgut İlçesi, İstasyon mahallesi, 2357. cadde, No: 28 BB:3

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Ana gayrimenkul, 2005 yılında, 342,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, ikiz nizamda betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Ana taşınmaz bodrum+zemin+1 normal kat ve çatı arası kattan oluşmakta olup, bodrum katta kömürlükler ve 3 nolu mesken, zemin katta bina girişi ve 1 nolu mesken, 1 normal ve çatı arası katta 2 nolu çatı aralıklı mesken olmak üzere toplam 3 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya 2357.cadde üzerinden bakıldığında ön cepheden ve zemin kat seviyesinden girilir. Bina giriş kapısı ferforje demir doğrama+cam`dır. Bina giriş holü zemini, merdiven basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina dış cephesinde sıva üzeri dış cephe boyası kullanılmıştır. Doğalgaz tesisatı mevcuttur.

Bodrum katta konumlu 3 nolu bağımsız bölüm bina giriş yönü olan 2357.cadde üzerinden bakıldığında sol yan-ön-arka cepheli olup, güney, batı ve doğu yönünde konumlu meskendir. Konu taşınmaz projesinde brüt 108,00 m2 alanlıdır. Mesken salon+açık mutfak, banyo, wc, duş, 3 yatak odası ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölümün içine girilmemiştir. Pencereler ahşap doğrama olup, önlerinde demir korkulukları mevcuttur. Dış kapı çelik kapıdır. Doğalgaz tesisatı mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara ili, Etimesgut İlçesi, İstasyon mahallesi, 2357. cadde, No: 28 adresinde kain tapuda İstasyon Mahalle, 45485 ada, 342,00 m2 alan büyüklüğündeki, 5 parselde konumlu, bodrum-zemin-1.kat (1-2-3) bağımsız bölüm no`lu konut ve çatı aralıklı konuttur. Gayrimenkul; Kızılay-Etimesgut istikametindeki İnönü Bulvarına çıkılır ve ilerlenir, Ümitköy köprüsünden sağa dönülerek İstasyon caddesi üzerinde devam edilir, merkezdeki ışıklardan sağa Hikmet Özer caddesine dönülür, devam edilir, Dumlupınar ilköğretim okul ışıklarından sağa ve ikinci sağa 2357.caddeye girilir, Taşınmaz sağ koldaki binada yer almaktadır. Hikmet Özer caddesi 300 metre uzaklıkta olup, cadde üzerinden otobüs ve dolmuş güzergahı geçmektedir. Meskenler 2 katlı villa yerleşimi içinde olan, eski-yeni yapı yapılaşma bölgesi içerisindedir. Taşınmazlar Etimesgut İlçe Polis Karakoluna ve Dumlupınar ilköğretim okulunun yakınlarındadır.

Not: 09.07.2004 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.