COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Kazım Karabekir Mahallesinde 5+1 Daire

Bankadan 5 + 1 236m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13162
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 236m2
Ada 45262
Parsel 56
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Kazımkarabekir Mah., 2032 Sok., Eren Apart., No:20, 3. Kat, Bağımsız Bölüm No:12

Açıklama

Özellikler: 12 bağımsız bölüm numaralı mesken binanın 3. normal katında, bina girişine göre sol arka tarafta konumlu ve iki yöne (güneybatı) cephelidir. Taşınmazın onaylı mimarı projesine ve yerinde yapılan incelemeye göre: Alt katı: brüt 118 m² kullanım alanlı antre, hol, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, duş, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Üst katı: brüt 56 m²+62 m² teras kullanım alanlı 3 adet oda, banyo, duş ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz toplamı; brüt 174 m²+62 m² teras kullanım alanlı antre, hol, salon, mutfak, 6 adet oda, 2 adet banyo, 2 adet duş, WC , 2 adet balkon ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Mutfak ve antre zeminleri seramik, duvarları ve tavanı plastik boyalıdır. Mutfak dolapları sunta, tezgahı ise mermerdir. Salon ve oda zeminleri laminat parke duvarları ve tavanı plastik boyalıdır. Banyo ve WC hacimlerinin zeminleri ve duvarları seramik kaplı, tavanları ise plastik boyalıdır. WC de helataşı, banyoda ise kabinli duşkabin ve seramik lavabo bulunmaktadır. Pencere doğramaları ahşaptan mamuldür. Daire giriş kapısı çelik, iç kapıları ise ahşap doğramadır. Taşınmaz bakımsız durumda olup, kapsamlı bir tadilata ihtiyacı bulunmaktadır.

Ana Gayrimenkul 673,00 m² yüz ölçümünde parsel üzerinde konumlanmış olup bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat ve çatı arası kat olmak üzere toplam 6 kat olarak inşa edilmiş betonarme karkas yapıdır. Taşınmazın bodrum katında; sığınak ve depo, zemin kat ve 3 Normal katın her birinde 3 er adet mesken olmak üzere ana taşınmaz toplam 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3. katta bulunan meskenler çatı aralı mesken vasfındadırlar. Ana gayrimenkul giriş kapısı camlı demir doğrama kapı olup, merdiven zeminleri, kat sahanlıkları mermerdir. Bina içi merdiven korkulukları demir doğrama, duvarlar saten, tavanlar plastik boyalıdır. Ana gayrimenkule giriş projesinde ve yerinde yapılan incelemelerde zemin kattan sağlanmaktadır. Ana gayrimenkule ait asansör bulunmamakta olup dış cephe ve çevre düzenlemesi tamamlanmış durumdadır.

Ulaşım:  İstasyon Caddesi üzerinde Türk Kızılayı Caddesi istikametine ilerlenirken sağ kolda kalan 2032. Sokak`a dönülür. Sokak üzerinde 20 no.lu binada konumludur.

Not: 14/08/2003 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.