COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Elmadağ İsmetpaşa Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14561
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 213
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 21/06/2007
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İsmetpaşa Mahallesi, Arif Çalış Caddesi, No:62/3, Elmadağ/Ankara

Açıklama

Eski ve yeni yapılaşmaların bir arada bulunduğu dönüşüm sürecinde olan bir bölgede, Ulaşım toplu taşım araçlarıyla sağlanmakta, güneydoğu ve kuzeydoğu cepheli, Asansörlü, 3 oda salon çift balkonlu 120 m2 ARA KAT DAİRE

Özellikler: Ana taşınmaz 514,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine bodrum+zemin+4 normal+çatı kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta otopark, teknik hacimler, zemin katta 1 dükkan, sığınak, 1 mesken, bina girişi, diğer 3 katta 2 şer mesken, 4. katta 2 çatı aralı mesken olmak üzere toplamda 9 bağımsız bölüm (8 mesken, 1 dükkan) bulunmaktadır. Binanın girişi, Arif Çalış Caddesi üzerinden ve ön cepheden sağlanmaktadır. Ana giriş kapısının demir doğramadır. Binada ısıtma sistemi doğalgazlı kombi ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Ana cephe cam mozaik kaplıdır. Binada asansör bulunmaktadır.
3 Bağımsız Bölüm Nolu Mesken: Binanın 1.katında, bina girişine ve Arif Çalış Caddesine göre arka cephede bulunup güneybatı, güneydoğu ve kuzeydoğu cephelidir. Projesine göre brüt 118 m2 alanlı olup salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, hol ve 2 balkon (birisi teras olarak adlandırılmış) tertibindedir. Dış görünüşüne göre giriş kapısı çelik kapı, dış doğramaları pvc dir. Talep ekinde mevcut raporunda havalandırma boşluğundan 2 m2 alan kazanıldığı beyan edilmiş olup fiili alan 118+2= 120 m2 dir.

Ulaşım: Ankara İli, Elmadağ İlçesi, İsmetpaşa Mahallesi hudutları dahilinde Arif Çalış Caddesi üzerinde konumlu 62 numaralı Hakan Çalı apartmanıdır. Taşınmazın yer aldığı bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım imkânı bulunmaktadır. Yakın çevresinde Gazi Şahin Anadolu Lisesi, Elmadağ Kaymakamlığı, Gümüş Ala Cami, müstakil konutlar ve konut binaları bulunmaktadır. Bölge orta gelir grubu yatırımcılar tarafından tercih edilmekte olup altyapı hizmetleri genel olarak tamamlanmıştır. Bölgede yapılaşma ve yenilenme hızı orta seviyededir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge, benzer yapılaşma koşullarına sahip konut binaları şeklinde teşekkül etmektedir. İlçe merkezinde olması nedeniyle ulaşım ve altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 21/06/2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.