Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Mahallesi Belmak Evleri Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 99m2

Özellikler

Tapu no 11747
Ada 154
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hasanoğlan Mah.Küçük Çankaya Cad.Belmak Evleri Sitesi No:42 Elmadağ/Ankara

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Mahallesi Belmak Evleri Sitesinde 3+1 Daire

Açıklama

Özellikler: 1 nolu taşınmaz zemin katta ve katta tek daire konumlu, 3 Oda, Salon, Mutfak, Antre, wc, Banyo hacimlerinden oluşmakta ve projesindeki ölçülere göre yaklaşık 99 m2, alana sahiptir. Projesinden aykırı olarak salon hacminin kuzey tarafından binanın caddeye bakan tarafına toprak seviyesinde bir adet balkon hacmi oluşturulduğu görülmüştür. Taşınmazın oda ve salon zemininde marley kaplama duvarları saten boyalıdır. Mutfak zemini seramik kaplama, duvarları saten boyalıdır. Mutfak içerisinde mutfak dolabı ve monte edilmemiştir. Antre zemini seramik kaplama duvarları saten boya ile boyalıdır. Islak alanların zemini ve duvarları tanım kadar seramik ile kaplıdır. Banyoda vitrifiye malzemelerin montajı yapılmamıştır. Taşınmazın pencereleri Pvc malzemeden imal edilmiştir. Taşınmaz soba ile ısıtılmaktadır. Taşınmazın diş kapısı çelik, iç kapılar ahşap kapıdır. 
Ana taşınmaz 54 ada 11 parsel, 332 m2 yüz ölçümündeki arsa üzerinde 1 adet ayrık nizam bina şeklinde inşa edilmiştir Ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre zemin + 1 normal kat olmak üzere, toplam 2 kattan oluşmaktadır. Ana taşınmazın projesine göre zemin katında, 1 nolu mesken, 1. normal katta 2 nolu bağımsız bölümden ibaret olmak üzere toplamda 2 adet mesken bulunmaktadır. Binada her bir bağımsız bölümün ayrı girişi bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup büyük bir bölümünde dış cephe sıvasının döküldüğü gözlenmiştir. Parselin iki cephesinde herhangi bir duvar bulunmamakta olup, diğer iki cephesinde komşu parsellerin duvarları bulunmaktadır .
Ulaşım: Hasanoğlan bölgesinden geçen Menderes Bulvarı ile Muzaffer Ekşi Caddelerinin kesişiminden Muzaffer Ekşi Caddesi üzerinde güney istikamette 950 m ilerledikten sonra sol kola ayrılan Küçük Çankaya Caddesine girilerek Bel-Mak olarak bilinen kooperatifler bölgesine dönülür. Cadde üzerinde doğu istikamette 410 m ilerledikten sonra sağ koldan son parselden 2 önceki parsel üzerinde konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaza yakın konumda Şehit Miraç İ.Ö.O. ve Hasanoğlan Bel-Mak Camii yer almaktadır. Bölgede taşınmaza benzer Şekilde inşa edilmiş ve büyük çoğunluğunun vasat halde olduğu görülen 1-2 katlı mesken yapılan bulunmakta olup, ekspertize konu taşınmaz Bel-Mak Konutlar olarak bilinen kooperatif tarafından imal edilmiştir. Bölgede çok sayıda boş parsel bulmakta olup, alt yapı ve yol çalışmaları kısmen eksiktir. Bölgede alt ve orta gelir grubunun ikamet ettiği gözlenmiştir. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.