1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi'nde 3+1 150 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17725
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 750
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 25.03.2009
Ruhsat Tarihi 25.07.2003
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm A Blok 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi Menderes Bulvarı Elit Apartmanı No:223/24 Elmadağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 6. kat, 24 numaralı bağımsız bölüm mimari projesine göre 150 m2 alanlı olup Mesken vasıflıdır. Mesken projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol, duş, antre, depo ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Mesken bina girişine göre solda ön tarafta yer almakta olup güney ve batı cephelidir. Binada otopark ve asansör vardır.

Ana taşınmaz; 3468,00m2 yüzölçümlü arsa üzerine A ve B blok olarak projelendirilmiş sitedir. Ancak yalnızca A bloğun inşası tamamlanmıştır. Kat irtifakı kurulmasına rağmen B bloğun inşasına başlanmamıştır. Taşınmazın yer aldığı A blok zemin+6 normal kat olarak inşa edilmiştir. Zemin katta 2 dükkan, apartman girişi, diğer 6 katta 4 er mesken olmak üzere toplamda 26 bağımsız bölüm (24 mesken, 2 dükkan) bulunmaktadır. Binanın girişi zemin kattan, yan (güney) cepheden sağlanmaktadır. Ana giriş kapısının alüminyum doğrama olduğu görülmüştür. Binada ısıtma sistemi doğalgaz yakıtlı kombidir. Bina dış cephesi mantolama üzeri akrilik boyalıdır.

Ulaşım: Ankara İli, Elmadağ ilçesi, Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi, Menderes Bulvarı, Elit Apartmanı, No: 223/24 posta adreslidir. Ulaşım Ankara-Elmadağ yoluna bağlanan Menderes Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşılabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişimini tamamlamamış olup, çevresinde kısıtlı sayıda benzer yapılaşma koşullarına sahip konut binaları bulunmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı genel olarak tamamlanmış olup, kamu yararından istifade edebilir konumdadır. Bölge çoğunlukla orta-alt gelir seviyesine sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Yakın çevresinde Dr. Ahmet Kazım Mihçioğlu İlk ve Orta Okulu, fabrika, boş arsalar, park alanları ve konut binaları yer almaktadır.

Not: Mevcut 13.08.2001 onay tarihli projenin vaziyet planında her iki blokta da B Blok yazılı olup proje üzerinde blok girişlerinde A Blok giriş ve B Blok giriş olarak belirtilmiştir. Blok tespiti buna istinaden yapılmıştır. Konumuz taşınmaz için 13.08.2001 tarihli kat irtifakina esas mimari proje, 25.07.2003 tarih, 6 numaralı yenileme yapı ruhsatı, 25.03.2009 tarih, 31 numaralı yapı kullanma izin belgesi alınmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.