1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi'nde 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16133
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 720
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 11.11.1994
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi 451 Sokak Giriş No: 4b Kat No: Zemin Kat Daire No: 3 6780 Elmadağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3 nolu mesken B bloğun zemin katında, projesine göre blok girişinden bakıldığında sağ arka köşede bulunup batı ve kuzey cephelidir. Projesine brüt 105 m2 olup salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon tertibindedir

Ana taşınmaz 2.690 m2 yüzölçümlü arsa üzerine a ve b şeklinde 2 blok olarak yaklaşık 1996 da inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı b blok parselin kuzeybatısında bulunup bodrum + zemin + 4 katlıdır. Blokta bodrum katta sığınak, depo, teknik hacimler ve kapıcı dairesi, zemin katta 4 adet mesken ile apartman girişi, diğer 4 katta 4 er mesken olmak üzere toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok giriş kapısının demir doğrama, bina içi dolaşım alanları mozaik kaplıdır. Binada ısıtma sistemi ferdi sistem doğalgaz yakıtlıdır. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Binada asansör ve kapalı otopark bulunmayıp doğalgaz tesisatı döşelidir. Site çevresi kısmen bahçe duvarı ile çevrili olup çevre düzenlemesi vasat seviyededir.

Ulaşım: Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi 451 Sokak Giriş No: 4b Kat No: Zemin Kat Daire No: 3 6780 Elmadağ/Ankara adresinde konumludur. Blok girişi 451 sokağa göresol yan cepheden doğu yönünden sağlanmaktadır. 

Not: 11.11.1994 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.