COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çubuk Yavuz Selim Mahallesi'nde 3+1 125 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16119
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 2095
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 14.09.2000
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yavuz Selim Mahallesi Şehit Ömer Öztürk Sokak Güleryüz Apartmanı Giriş no:1 kat: -1 Daire:2 6760 ÇUBUK/ANKARA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2 nolu mesken binanın bodrum katında, bina girişine göre solda bulunup batı, güney ve doğu cephelidir. Projesine brüt 125 m2 olup salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, duş ve kiler tertibindedir. Girişi kapısı çelik kapı, dış doğramaları ısıcamlı ahşap doğramadır.

Projesine göre bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binanın bodrum katında sığınak, kalorifer dairesi ile 1-2 nolu meskenler, zemin katında 3-4 nolu meskenler, normal katlarında 2 şer mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm vardır. Bina girişi zemin kattan, şehit Ömer Öztürk sokağına göre sağ yan cepheden doğu yönündendir. Bina dış cephesi ısı yalıtımı yapılmış sıva üstü boyalı, bina içi dolaşım alanları ve yarıya kadar duvarlar mermer kaplıdır. Asansör bulunan binada doğalgazlı kombi ile ısınma sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Ankara İli, Çubuk İlçesi, Yavuz Selim Mahallesi, Şehit Ömer Öztürk Sokak, Güleryüz Apt. No: 1/2 posta adresinde konumludur. Toplu taşıma duraklarına yakın mesafede yer almaktadır. 

Not: 14.09.2000 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.