Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankaya Zafertepe Mahallesi'nde Ulaşımı Kolay 81 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 81m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19818
Metre Kare:
81m2
Ada:
26642
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Göktürk Mahallesi, 173. Cadde, Eren Apartmanı, No :12/B (7), Çankaya/ANKARA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Ankara ili Çankaya ilçesi Zafertepe mahallesi 173. cadde üzerinde konumludur. Taşınmaz DÜKKAN vasıflı olup 81 m2 kullanım alanlıdır. 7 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, bina girişine göre sol ön tarafta olup güneybatı cephelidir. Taşınmazın 173. Sokağa yaklaşık 4,87 m cephesi ve 15,15 m derinliği bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı ve vitrini alüminyum doğrama cam paneldir. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır. Binada açık-­kapalı otopark mevcuttur. Isınma doğalgazlı bireysel kombi sistemdir.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Kızılay Meydanından doğu istikameti olan Ziya Gökalp Caddesinde 800 m ilerlenerek sağa Mahmut Esat Bozkurt Caddesine, 250 m sonra sola İncesu Caddesine, 750 m sonra sağa 140. Caddeye, 500 m sonra sola Derviş Özdemir Caddesine ve 250 m sonra sağa 173. Sokağa girilir. Taşınmaz sol kol üzerinde 3. parselde konumludur. Taşınmazın çevresinde İncesu Caddesi, Seyranbağları Caddesi, Bağlar Caddesi, Mimar Sinan Ortaokulu, Çankaya Anadolu Lisesi ve Zafertepe Parkı bulunmaktadır. bölgededir. Taşınmaz, toplu taşıma güzergahına oldukça yakın mesafededir.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.