COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çankaya Turan Güneş Bulvarı 4+1 235 m2

Bankadan 4 + 1 235m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11682
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 235m2
Ada 26755
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hilal Mah.701.Sok.Çelik Apt.No:19/10 Çankaya/Ankara

Ankara Çankaya Turan Güneş Bulvarı 4+1 235 m2

Açıklama

Ulaşım: Ekspertize konu taşınmaz; Hilal Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, 701.Sokak, Çelik Apartmanı, No:19/10  Çankaya / Ankara posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için öncelikle Simon Bolivar Bulvanddan sağa, Turan Güneş Bulvarı'na dönerek Oran Sitesi istikametinde giderken sol tarafta yer alan Nurçin Sayan İlkokulu'nu geçtikten sonrasında yine sağa ayrılan 702. Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde batı yönünde ilerlendiğinde dik kesen ilk sokak, 701. sokaktır. Konu taşınmaz 701. Sokağın sağına dönüldüğünde hemen sağ taraftaki köşe parsel üzerinde bulunmaktadır. Konum olarak Ankara'nın güneyinde işyeri, büro ve mesken kullanımlarının iç içe geçtiği bir bölgede yer almaktadır. Cephesinin olduğu Turan Güneş Bulvarı binaların giriş katları mağaza cafe. pastane, banka gibi ticari faaliyetlere, üst katları ise özellikle ekspertize konu taşınmazın olduğu kısımlarda konut vasıflı olanlar da dahil olmak üzere büro-ofis kullanımlarına ayrılmıştır. Tercih gören bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Toplu ulaşım yine bulvar üzerinden geçen dolmuş ve otobüslerle kolaylık arz etmektedir. 

Özellikler: Ana gayrimenkul 1.169 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, 2 bodrum + zemin + asma kat + 4 normal katlı olarak, normal katları ayrık, diğer katları bitişik nizam tarzında betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiştir. 

10 nolu taşınmaz: bina girişine göre ön-yan-sağ cephede yer almaktadır. Güneydoğu, Kuzeydoğu, Kuzeybatı ve Güneybatı olmak üzere 4 yöne bakan daire, onaylı mimari projesine göre, brüt yaklaşık 235 m2 kullanım alanlı olup antre-hol, salon, 4 oda, mutfak, banyo. WC, ütü odası, sandık odası, soyunma odası ve 3 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın ekspertizi dışarıdan yapılmıştır. Dışarıdan yapılan gözlemlere göre konu mesken balkonlarının ahşap görünümlü pvc doğrama ile kapatılmış olması dışında dış kontur itibariyle projesiyle uyumludur. Giriş kapısı çelik iç kapıları ahşap panel kapı, pencereleri ahşap görünümlü pvc doğramadır. Antre, koridor, mutfak zemini seramik salon ve oda zeminleri laminat parke, sekreterya zemini halı döşemedir. Kuru hacim duvarları; salon, salon bağımlı odalar ve Turan Güneş Bulvarı'na cepheli olan odada ithal duvar kağıdı ile kaplı olup kalan kısımlarda alçı sıva üzeri boyalı, tavan duvar birleşim yerleri kartonpiyerli yapılmıştır. Meskene ait ıslak hacimlerin zeminleri de seramik döşeli olup duvarları tam fayans kaplıdır. Banyoların her ikisinde de kabinli küvet yer almaktadır. Mermer tezgahlı  hazır dolaplı mutfak bölümünde ise duvarlar tezgah ve dolap arasında fayans yapılmıştır. Isınma sistemi doğalgaz kombili sistem kaloriferlidir.