1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Şehit Cengiz Karaca Mahallesi'nde 3+1 Ters Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 147m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18115
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 147m2
Ada 27780
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 8/4/2003
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Cengiz Karaca Mah.1061 Sk.Furkan Apt.No:1/6 Çankaya/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre sol ön tarafta yer almakta olup güneydoğu-güneybatı cephelidir. Zemin + 1.bodrum katta yer alan taşınmazın tapu vasfı depolu meskendir. Mimari projesi uyarınca zemin kat: brüt: 105 m2 alanlı olup antre, hol, salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden, bodrum kat: 42 m2 alanlı olup kat holü ve depo bölümlerinden oluşmaktadır. Proje uyarınca taşınmaz toplam 147 m2 alanlıdır. Proje uyarınca depo pencereleri granguleze bakmakta olup dışarıdan gözlemlendiği kadarıyla halihazırda tesfiye kotunun düşürülmesi ile pencerelerin dış mekana bakması sağlanmış olup oda olarak kullanıldığı gözlemlenmiştir. Taşınmaz 3+1, ters dubleks mimari formdadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Arsa Bölümü: Geometrik olarak yamuk şeklinde, kot olarak yol seviyesi altında, topoğrafik olarak düz yapıdadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde güneydoğu yönünde 1061. Sokağa, güneybatı yönünde 1057. Cadde'ye, diğer yönlerde komşu yapılara cepheli, 2 bodrum+ zemin+ 4 normal+ çatı katlı olmak üzere toplam 8 kattan oluşan betonarme bina yer almaktadır. Onaylı mimari projesinde 2. bodrum katında; sığınak, su deposu, otopark, 1. bodrum katında; 1, 2, 3 bb nolu meskenler, kapıcı dairesi, 3, 15, 16, 19, 20 bb nolu meskenlere ait depolar, 6 bb nolu depolu meskenin deposu, zemin katında; 4, 5, 7 bb nolu meskenler, 6 bb nolu depolu mesken, bina girişi, 1. normal katında; 8, 9, 10, 11 bb nolu meskenler, 2. normal katında; 12, 13, 14, 15 bb nolu meskenler, 3.normal katında; 16, 17, 18, 19 bb nolu meskenler, 4. normal katında; 20, 21 bb nolu meskenler ile 22, 23 çatı aralı meskenler olmak üzere bina toplam 23 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 

Ulaşım: 1061. Sokaktan binaya bakıldığında bina girişi ön cephede yer almakta olup ana yapının güneydoğu sinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. cepheleri düz sıva üzeri boyalı giriş kapısı alüminyum doğramadır. Bölgede Kabil Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır. Yakın çevrede sosyal donatı alanları ile taşınmazın yer aldığı ana yapıya benzer yapılar yer almaktadır. Alt ve üstyapı hizmetlerinden istifadesi tamdir. Bölge itibariyle gelişmiş olan bir lokasyondur. 

Not: 08/04/2003 tarihli ruhsat belgesi bulunmaktadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.